شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان سمنان
ساعت: 14:43 منتشر شده در مورخ: 1395/11/27 شناسه خبر: 1039867
نماینده مردم شهرستان های گرمساروآرادان درمجلس:
احداث کتابخانه روستایی در گرمسار و آرادان در اولویت قرار گیرد
نماینده مردم شهرستان های گرمسارو آرادان در مجلس گفت: احداث کتابخانه های کوچک و به روز روستایی با حمایت موسسات علمی و عمرانی کشور همچون بنیاد برکت می تواند ظرفیت علمی روستا ها را در جهت کنترل و افزایش جمعیت بالا ببرد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از گرمسار آنلاین جلسه بررسی مشکلات حوزه کتابخانه های شهرستان های گرمسارو ارادان با حضور مدیرکل کتاب خانه های استان و جمعی از مدیران در محل دفتر مجلس شهر گرمسار برگزار شد .

غلامرضا کاتب؛ نماینده مردم شهرستان های گرمسارو آرادان در مجلس شورای اسلامی در ادامه بابیان این مطلب گفت: ایجاد و توسعه کتابخانه های روستایی می تواند عامل موثری در تقویت و ارتقای مباحث فرهنگی و اجتماعی روستا ها را ایفا کند .

کاتب در ادامه به حمایت دستگاه های اجرایی شهرستان در جهت احداث یک کتابخانه جدید و به روز در شهر گرمسار به دلیل داشتن ظرفیت های مختلف حوزه علمی و فرهنگی در این منطقه تاکید کردو گفت: کتابخانه عمومی شهید مطهری گرمسار به دلیل قدمت طولانی نیازمند توجه و اختصاص زمینی خوب در جهت استقرار است .

نماینده مردم شهرستان های گرمسارو آرادان در مجلس شورای اسلامی در ادامه افزود: با توجه به اینکه حوزه کتاب ها در جهت تقویت و حمایت از نویسندگان بومی ایجاد کتاب خانه های باز و کوچک در سطح ادارات می تواند نقش بسزایی را ایفا نماید.

 

انتهای پیام/

 

http://dana.ir/1039867
ارسال نظر
نظرات
بنر جام جهانی کانال_دانا_داخلی سلام_صفحات_داخلی