شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان سمنان
ساعت: 14:41 منتشر شده در مورخ: 1395/11/27 شناسه خبر: 1039885
فرماندار گرمسار:
تجمیع و ساماندهی مراکز خیریه گرمسار در اولویت قرار می گیرد
فرماندار گرمسار گفت: با ساماندهی صندوق و مراکز خیریه در سطح شهر گرمسار می توانیم در بخش حمایت از نیازمندان قدم های موثر تری را برداریم .

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از گرمسارآنلاین صبح امروز جلسه انجمن حمایت از زندانیان گرمسار با حضور فرماندار و جمعی از مسئولان دستگاه های اجرایی در محل سالن جلسات فرمانداری این شهرستان برگزار شد .

داریوش طاهری؛ فرماندار گرمسار به موازی کاری در بخش حمایت از خیرین در بخش های مختلف در قالب ها و اسامی مختلف در حوزه مراکز خیریه مردمی  در شهرستان اشاره کردو گفت: دولت می خواهد با نگاه ساماندهی در این بخش به خدمات در این حوزه سرعت دهد تا تمام نیازمندان جامعه در یک قالب مشخص از وجود مراکز خیریه و صندوق های خاص خیرین استفاده نمایند .

فرماندار گرمسار در ادامه اظهارداشت: حمایت مالی و خدماتی از خانواده زندانیان موجبات آرامش و امنیت جامعه را فراهم می سازد.

طاهری گفت:بسته های حمایتی مالی و سبد خانوار به مناسبت های مختلف به خانواده زندانیان علاوه بر اجر اخروی، می تواند کمک بسزائی در رفع مشکلات معیشتی ایشان را فراهم سازد.

در این نشست رئیس انجمن حمایت از زندانیان گزارشی از عملکرد و برنامه های آتی این انجمن ارائه کرد و در ادامه درخواستها و موانع احتمالی را مورد بررسی قراردادند و تصمیماتی نیز اتخاذ شد

 

انتهای پیام/.

http://dana.ir/1039885
ارسال نظر
نظرات
بنر جام جهانی کانال_دانا_داخلی سلام_صفحات_داخلی