شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان سمنان
ساعت: 14:43 منتشر شده در مورخ: 1395/11/27 شناسه خبر: 1039901
فرماندار شهرستان دامغان:
ساز و کار انتخابات در کشور بسیار دقیق و منطقی است
فرماندار شهرستان دامغان با بیان اینکه در کشور ما ساز و کار انتخابات بسیار دقیق و منطقی است، گفت: با هدایت های مقام معظم رهبری و سلامت نفس مجریان انتخابات و حضور مردم در هیئت های اجرایی، پروسه برگزاری انتخابات در کشور سالم و بدون نقص پیش می رود و مجریان انتخابات هیچگونه دخالتی در سرنوشت انتخابات ندارند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از تیتریک دامغان؛ علی اصغر مجد در دومین جلسه ستاد انتخابات شهرستان دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری و پنجمین دوره شوراهای اسلامی شهر و روستا به میزبانی فرمانداری دامغان ضمن تبریک حماسه پرشکوه روز ۲۲بهمن و تقدیر و تشکر از حضور مردم در صفوف دشمن شکن این راهپیمایی عظیم گفت: انتخابات دوازدهمین دوره ریاست جمهوری و پنجمین دوره شوراهای اسلامی شهر و روستا از اهمیت و حساسیت بالایی برخوردار است و اعضای ستاد انتخابات شهرستان موظف هستند همه ماموریت ها و وظایف خود را به نحو مطلوب انجام دهند.

فرماندار شهرستان دامغان تاکید کرد: صیانت از آراء مردم و پیروی از منویات رهبر معظم انقلاب در خصوص برگزاری یک انتخابات باشکوه از اهداف شاخص ستاد انتخابات شهرستان است.

عالی ترین مقام دولت در شهرستان با بیان اینکه در کشور ما ساز و کار انتخابات بسیار دقیق و منطقی می باشد اظهار داشت : با هدایت های مقام معظم رهبری و سلامت نفس مجریان انتخابات و حضور مردم درهیئت های اجرایی ، پروسه برگزاری انتخابات در کشور سالم و بدون نقص پیش می رود و مجریان انتخابات هیچگونه دخالتی در سرنوشت انتخابات ندارند.

وی با اشاره به اینکه برگزاری انتخابات مسئولیتی خطیر و مهم است بر جدیت در انجام امور محوله مسئولین کمیته ها تأکید نمود.

مجد خواستار برگزاری منظم جلسات ستاد انتخابات شهرستان شد تا مسائل و مشکلات در این زمینه بطور دقیق رصد و مورد رسیدگی قرار گیرد.

فرماندار شهرستان دامغان در خاتمه با صدور احکامی جداگانه، اعضای ستاد انتخابات پنجمین دوره شوراهای اسلامی شهر و روستا و دوازدهمین دوره ریاست جمهوری در این شهرستان را منصوب کرد.

علی اصغر مجد ، آقایان حسین حاجی بگلو را به عنوان رئیس ستاد انتخابات ، سیدحسن طباطبائیان به عنوان رئیس کمیته مالی و پشتیبانی ، سید حسین ترابی به عنوان رئیس کمیته اجرایی، سید حسن شاهچراغی به عنوان رئیس کمیته اطلاع رسانی و تبلیغات ، حمید حقیری به عنوان رئیس کمیته حراست و استعلامات و خانم ها طیبه قربانی محمد آبادی را به عنوان رئیس کمیته امنیت ، آمنه غلامی مایانی به عنوان رئیس کمیته فناوری و اطلاعات منصوب کرد.

به گزارش تیتریک ، انتخابات پنجمین دوره شوراهای اسلامی شهر و روستا و دوازدهمین دوره ریاست جمهوری ۲۹اردیبهشت سال ۹۶و همزمان با سراسر کشور برگزار خواهدشد.

 


انتهای پیام /

http://dana.ir/1039901
ارسال نظر
نظرات
کانال_دانا_داخلی سلام_صفحات_داخلی
Page Generated in 0/0354 sec