شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان خراسان جنوبی
ساعت: 15:44 منتشر شده در مورخ: 1395/11/27 شناسه خبر: 1039998
یادداشت/
سفر رئیس جمهور بدون در نظر گرفتن خواسته مردم؟
دکتر روحانی برای دومین بار و در روزهای پایانی دولت خود چند روز دیگر به خراسان جنوبی سفر خواهد کرد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از خاورستان، پرویزی استاندار خراسان جنوبی در تاریخ 6 بهمن ماه در سفر به سربیشه و همچنین در تاریخ 11 بهمن ما در کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید استان، از سفر رئیس جمهور به خراسان جنوبی خبرداد و گفت: این سفر در هفته آخر بهمن‌ماه سال جاری انجام می‌شود که قطعا این سفر منشا خیر و برکت فراوانی برای مردم استان خواهد بود.

اما آنچه که از اخبار غیر رسمی به گوش می رسد قرار است رئیس جمهور به صورت نمادین در استانداری و در جلسه شورای اداری استان ضمن افتتاح پروژه ها؛ به بیان طرح هایی که دولت در طی حدود چهار سال گذشته در استان بدان رسیدگی کرده صحبت کنند.

چرا که مردم از رئیس جمهور می خواهند در سفرهایی که به استان ها دارند گره ای از مشکلات عمده ملی بگشاید و گرنه طرحهای متوسط و کوچک استان با دست مسئولین اگر بخواهند و همتی داشته باشند، قابل حل است.

بر همین اساس؛ اولا تعیین تکلیف پروژه راه آهن و انتقال آب اولویت های اصلی استان است و مطلب دوم اینکه مردم می خواهند دولت اگر عزم و اراده جدی برای محرومیت زدایی اقتصادی از چهره خراسان جنوبی دارد، بایستی کلنگ آغاز عملیات راه آهن بیرجند را در همین سفر بر زمین بزند و الا این برداشت خواهد شد که این سفر جنبه انتخاباتی داشته و به مانند سفر قبلی و وعده های سه سال گذشته بیشتر از خدمت، یک بازی با افکار عمومی بوده است.

 

مطلب سوم و آخر که مهمترین مطالبه مردم به نوعی است، پایان دادن به بازی های سیاسی و حاشیه سازی های نماینده عالی دولت در استان است چرا که عموما کارهای استان متوقف فعالیت های سیاسی جناحی استاندار کنونی شده است.

 

بسیاری از دلسوزان استان معتقدند عملکرد ضعیف پرویزی ضربه تاریخی به پیکره ی این منطقه وارد خواهد ساخت و اگر به موقع اقدامی صورت نگیرد عموما آقای روحانی در انتخابات آتی در خراسان جنوبی پایین ترین میزان رای مردم را در ادوار گذشته دریافت خواهد کرد که این بدترین تبلیغ برای دولت و این جناح می باشد.

 

 امیداست رئیس جمهور در این سفر حداقل از روند آبرسانی به روستاهای محروم استان بازدید کنند و ساعتی با مردم روستایی مرزنشین بگذراند.

 

انتهای پیام/

 

http://dana.ir/1039998
ارسال نظر
نظرات
کانال_دانا_داخلی سلام_صفحات_داخلی
Page Generated in 0/0516 sec