شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان سمنان
ساعت: 14:54 منتشر شده در مورخ: 1395/11/27 شناسه خبر: 1040039
رئیس اداره تبلیغات اسلامی مهدیشهر:
۵۳ مبلغ در ایام فاطمیه به مهدیشهر اعزام شدند
رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان مهدیشهر گفت: در ایام فاطمیه اول 53 مبلغ و مبلغه در مساجد و هیئت های مذهبی شهرستان به تبلیغ اقدام کردند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ حجت‌الاسلام مصطفی تقوی در گفتگو با خبرنگار نیزوا اظهار کرد: در ایام فاطمیه اول اعزام 850 نفر روز تبلیغ به مدت 4 شب در مساجد و هیئت های مذهبی شهرستان  مهدیشهر را داشتیم.

وی تعداد این مبلغان را 53 نفر اعلام کرد و افزود: از این تعداد 40 نفر مبلغ مرد و 13 نفر نیز مبلغه زن بودند که در سطح شهرستان به امر تبلیغ، اقامه نماز جماعت وبیان معارف دینی پرداختند.

رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان مهدیشهر تصریح کرد: این افراد با هماهنگی این اداره جهت تبلیغ معارف دینی به مساجد شهری و روستایی و مراسمات مذهبی و فرهنگی اعزام شدند.

تقوی ادامه داد: مبلغانی که اعزام شدند به تبیین کرامات و مناقب اهل بیت (ع) به ویژه حضرت زهرا(س)  در 22 مسجد شهرستان اقدام داشتند.

وی خاطر نشان کرد: 12 مسجد و هیئت مذهبی در مهدیشهر، 6 مسجد و هیئت مذهبی در شهمیرزاد و 4 مسجد و هیئت مذهبی در درجزین از سخنرانی این مبلغان در فاطمیه اول بهره مند شدند.

رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان مهدیشهر اذعان کرد: فاصله زمانی بین شهادت حضرت زهرا(س) به روایت اول و روایت دوم شهادت حضرت زهرا(س) روزهای زیادی است و اینکه تمام این مدت را ایام فاطمیه محاسبه کنیم درست نیست.

تقوی بیان کرد: طبق بخشنامه این اداره که به مساجد و هیئت های مذهبی ارسال کردیم ایام فاطمیه اول حداکثر به مدت 4 شب و ایام فاطمیه دوم نیز حداکثر به مدت 5 شب می توانند مراسم این مناسبت را داشته باشند و بیشتر از آن نباید باشد.

انتهای پیام/

http://dana.ir/1040039
ارسال نظر
نظرات
کانال_دانا_داخلی سلام_صفحات_داخلی
Page Generated in 0/0380 sec