شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان سمنان
ساعت: 12:08 منتشر شده در مورخ: 1395/11/28 شناسه خبر: 1040080
رئیس بنیاد شهید مهدیشهر:
110 نفر از والدین شهدای مهدیشهر تحت پوشش "پایش سلامت" قرار گرفتند
رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان مهدیشهر گفت: 110 نفر از والدین شهدا در این شهرستان تحت پوشش طرح "پایش سلامت" قرار گرفتند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ یدالله سلطانیان در گفتگو با خبرنگار نیزوا، با بیان اینکه اجرای طرح پایش سلامت  از سال 88 شروع شده است، اظهار کرد: به دلیل اینکه اکثر والدین شهدا کهولت سن دارند و بیماریهای مختلفی ممکن است گریبانگیر آنها باشد، این طرح به هدف کنترل سلامت والدین شهدا در حال اجرا است.

وی تصریح کرد: این طرح مخصوص والدین شهدا می باشد با  پزشک عمومی قرارداد بستیم که هر چهار ماه یک بار در منزل والدین شهدا حضور پیدا می کند و آنان را به صورت رایگان ویزیت می کند.

رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان مهدیشهر اضافه کرد: والدینی که خود توان تحرک دارند در صورت نیاز به مطب پزشک مربوطه مراجعه و به صورت رایگان ویزیت می شوند.

سلطانیان ادامه داد: اگر قبل از موعدی که پزشک باید در منازل والدین جهت ویزیت حضور پیدا کند، والدینی دچار کسالت شوند به بنیاد شهید اطلاع می دهند و پزشک سلامت را برای ویزیت به منزل بیمار اعزام می کنیم.

وی با بیان اینکه طرح پایش سلامت در راستای درمان نیست و فقط کنترل سلامت است، افزود: خانواده های شهدا بیمه تکمیلی هستند و کارت طلایی دارند و در صورت نیاز به خدمات پزشکان متخصص، آزمایشات، بستری شدن و ... هزینه ها برایشان رایگان است.

رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان مهدیشهرگفت: اگر والدینی نیاز به وسایل توانبخشی از قبیل، ویلچر، تخت یا .. داشته باشند یا برای درمان به مراکز تخصصی تهران مراجعه داشته باشند بنیاد شهید هزینه های تجهیزات توانبخشی و هزینه های ایاب و ذهاب و یا اسکان آنها برای مراجعه به شهرهای دیگر را تقبل می کند.

انتهای پیام/

http://dana.ir/1040080
ارسال نظر
نظرات
بنر جام جهانی کانال_دانا_داخلی سلام_صفحات_داخلی