شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: اقتصادی
ساعت: 19:37 منتشر شده در مورخ: 1395/11/27 شناسه خبر: 1040230
نخستین نمایشگاه توانمندی های صنایع کوچک و متوسط شهرک های صنعتی استان تهران با حضور هیات های تجاری خارجی از کشور های ایتالیا ، روسیه ، عراق ، افغانستان و ۱۲۰ شرکت داخلی برگزار می شود.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ اولین نمایشگاه توانمندی های صنایع کوچک و متوسط شهرک های صنعتی استان تهران با حضور هیات های تجاری خارجی از کشور های ایتالیا ، روسیه ، عراق ، افغانستان و 120 شرکت از صنایع داخلی در حوزه ی صنعت ساختمان ، سنگ ، مبلمان ، چرم و پوشاک ، محصولا سلولوزی ، صنایع غذایی ، قطعات صنعتی ، شرکت های دانش بنیان برگزار می شود.

این نمایشگاه با هدف ایجاد فضای توسعه تجارت بین المللی در راستای تحقق سیاست های اقتصاد مقاومتی و حمایت از تولید بومی و ملی همچنین بهبود فضای کسب و کار با معرفی بازارهای هدف جدید و جذب سرمایه گذاری خارجی و تبادل تکنولوژی موجود در مراکز علمی ، تحقیقاتی با عنایت به تاکیدات مقام معظم رهبری در حمایت از محصولات دانش بنیان و عرضه آن به بازارهای بین المللی در مورخه یکم تا چهارم اسفند ماه 95 در مرکز نمایشگاهی برج میلاد تهران برپا خواهد شد. ساعت بازدید از نمایشگاه 9 صبح تا 4 بعد ازظهر است.

انتهای پیام/ن

http://dana.ir/1040230
ارسال نظر
نظرات
بنر جام جهانی کانال_دانا_داخلی سلام_صفحات_داخلی