شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: اجتماعی
ساعت: 09:23 منتشر شده در مورخ: 1395/11/28 شناسه خبر: 1040485
فارس گزارش می‌دهد
خاموشی جلوی چشمان وزیر کشاورزی/ اهواز دوباره خاموش شد
این بار در هنگام حضور وزیر کشاورزی در خوزستان چند شهر استان از جمله اهواز به خاموشی رفت.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ با وجود اینکه این‌روزها واژه قطعی کلمه بیگانه‌ای با مردم این استان به حساب نمی‌آید و بر اثر قطعی‌های متداول برق در اهواز چند تن از اعضای هیات دولت به این استان سفر کردند باز هم خوزستان به خاموشی فرو رفت.

این قطعی نشان داد که سفر هیات وزیران و مسؤولان کشوری نتیجه‌ای برای مردم و مشکلات این شهر نداشته است.

با وجود اینکه سامانه بارشی از عصر امروز برخی از نقاط استان خوزستان را تحت نفوذ خود قرار داده است، بارش اولین قطرات باران باعث قطعی برق بسیاری از مناطق استان از جمله شهر اهواز، ماهشهر و قسمت‌هایی از آبادان شد.

هر چند محمود حجتی وزیر جهاد کشاورزی هم اکنون در استان خود حاضر است و مشکلات را از نزدیک لمس می‌کند باید دید چه تدابیر و چه برنامه‌هایی را برای برون‌رفت خوزستان از این مشکل خواهد داشت.

با توجه به اینکه وعده‌های هیات وزیران پس از خروج از خوزستان در حد حرف و شعار باقی ماند حال باید دید وعده‌ها و حضور حجتی چه علاجی برای خوزستان درگیر با مشکلات مختلف از نظر بیکاری، بی‌آبی و خشکسالی، گرد و خاک و قطع برق و آب خواهد داشت.

این قطعی‌ها در حالی رخ می‌دهد که سه روز متوالی مردم اهواز در استانداری با در دست داشتن پلاکاردهایی اعتراض خود را نسبت به مشکلات موجود در خوزستان ابراز و اعلام داشته‌اند.

هم‌اکنون قسمت‌های زیادی از شهر اهواز و چند شهر دیگر استان خوزستان در خاموشی کامل به سر می‌برد.

انتهای پیام/ط

http://dana.ir/1040485
ارسال نظر
نظرات
بنر جام جهانی کانال_دانا_داخلی سلام_صفحات_داخلی