شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان سمنان
ساعت: 14:15 منتشر شده در مورخ: 1395/11/28 شناسه خبر: 1040649
رئیس منابع طبیعی مهدیشهر:
20 طرح جنگلیاری در مهدیشهر اجرا شد
رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان مهدیشهر از اجرای 20 طرح جنگلانه و جنگلیاری مشارکتی در این شهرستان خبر داد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ حمید رضا عبدوس در گفتگو با خبرنگار نیزوا، اظهار کرد: این 20 طرح جنگلانه و جنگلیاری مشارکتی در 1700 هکتار از مراتع شهرستان مهدیشهر انجام شده است.

وی اجرای این طرح را با مشارکت هیئت کوهنوردی و صعودهای ورزشی و گروههای کوهنوردی ،انجمن دوستداران میراث طبیعی و تشکلها و شوراهای اسلامی روستاها  عنوان کرد.

رییس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان مهدیشهر بیان کرد: حضور و مشارکت مردم در برنامه‌های منابع طبیعی جهت حفظ بیشتر این منابع اهمیت بسیاری دارد.

عبدوس افزود: تجربه‌های مختلف نشان داده است که دولت‌ها هر چه در کارهای وابسته به حفظ منابع طبیعی از توانایی مردم بیشتر استفاده کرده‌اند به اهداف توسعه پایدار نزدیک‌تر می‌شوند.

وی با اشاره به تشکیل انجمن خیرین منابع طبیعی در شهرستان مهدیشهر، تصریح کرد: در راستای تقویت این انجمن که باهدف حفاظت، احیا و توسعه منابع طبیعی تشکیل می شود، اقشار مردم با شیوه‌های مختلف می‌توانند مشارکت داشته باشند و این مشارکت ضروری است.

رییس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان مهدیشهر همچنین از مشارکت فعال گروه های کوهنوردی، خیرین و سازمان های مردم نهاد در پروژه های جنگلیاری مشارکتی  تقدیر و تشکر کرد.

انتهای پیام/

http://dana.ir/1040649
ارسال نظر
نظرات
بنر جام جهانی کانال_دانا_داخلی سلام_صفحات_داخلی