شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان سمنان
ساعت: 14:46 منتشر شده در مورخ: 1395/11/28 شناسه خبر: 1040708
امام جمعه شاهرود:
عده ای در شاهرود محیط زیست را قباله شخصی خود کرده اند/مسائل و مشکلات جنگل ابر با ورود بسیج ساماندهی شد
امام جمعه شاهرود با بیان اینکه مشکلات فرهنگی و آسیب های اجتماعی جنگل ابر با ورود بسیج ساماندهی شد گفت: متاسفانه عده ای از افراد خاص در شاهرود محیط زیست را قباله خود کرده و در لوای آن کارهای دیگری انجام می دهند که نتیجه آن عقب افتادن پروژه های اجرایی شهرستان شاهرود است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از نسل شاهوار، حجت الاسلام عباس امینی رئیس مجمع بسیج شهرستان و امام جمعه شاهرود در دهمین مجمع بسیج شهرستان شاهرود ضمن عرض تسلیت ایام سوگواری حضرت فاطمه (س) با ارزیابی مثبت و کیفی هشت طرح فرهنگی و اقتصادی بومی ارئه شده در مجمع بسیج شهرستان گفت: یکی از بهترین روش ها در اجرای طرح هایی ارائه شده، استخراج سیره ائمه اطهار بویژه سیره فاطمی در اجرای طرح ها و عملیاتی کردن آنها به تناسب زمان است.

مسائل فرهنگی و تهاجم فرهنگی در خانواده قابل دفاع و بررسی است

وی با بیان اینکه خانواده مهم ترین رکنی است که تمامی طرح های فرهنگی ارائه شده را ساماندهی می کند اظهار کرد: خانواده موضوع مهمی است که تمامی مسائل فرهنگی و تهاجم فرهنگی در آن قابل دفاع و بررسی است.

رئیس مجمع بسیج شهرستان شاهرود با اشاره به اجرای مطلوب برنامه بسیج سپاه شاهرود و بازخورد مثبت آن در طول سال جاری افزود: هدف از برگزاری مجمع بسیجیان شهرستان نیز ساماندهی و هم افزایی و ارائه طرح های پیشنهادی برای تصویب برنامه های سال آینده است.

شاکله بسیج فرهنگی است

امینی با بیان اینکه شاکله بسیج فرهنگی است و بخش بیشتر کارهای این نهاد نیز باید فرهنگی باشد بیان کرد: شعار های مقام معظم رهبری چراغ راه برنامه های بسیج است و در طول سال های اخیر که معظم له مباحث اقتصادی و اقتصاد مقاومتی را مطرح کرده اند و بر آن تاکید دارند باید بر اجرای برنامه های اقتصادی که زمینه اشتغال حتی یک نفر را هم فراهم کند پرداخته شود.

 مسائل و مشکلات جنگل ابر با ورود بسیج ساماندهی شد

وی با اشاره به طرح سالم سازی جنگل ابر تصریح کرد: مسائل و مشکلاتی که در جنگل ابر اتفاق می افتاد دغدغه خیلی از افراد متدیّن بود و حتی باعث آزار و اذیت برای خانواده هایی که در این مناطق زندگی می کردند شده بود که با اجرای این طرح بخش بیشتری از این مشکلات مرتفع شده و تدام اجرای این طرح با غنای فرهنگی و نشاط و شور بیشتر الزامی است.

امام جمعه شاهرود در ادامه صحبت های خود با اشاره به بهره برداری عده ای مغرض از نام کوروش و بزرگ کردن و قرار دادن آن در برابر ایران اسلامی است اذعان کرد: کوروش شخصیت ایرانی است که متعلق به تاریخ ایران است اما عده ای از مغرضان و معاندان که افراد آن سوی آب نیز در ارتباطند می خواهند کورش را بزرگ کرده در برابر ایران اسلامی قرار دهند و این اسم ها را بر روی برخی فروشگاه ها می گذارند، لذا ورود بسیج به این ماجرا و مصادره مطلوب آن برای ایران اسلامی ضروری است.

عده ای در شاهرود محیط زیست را قباله شخصی خود کرده اند

امینی با تاکید بر ورود بسیج بر مسائل محیط زیستی گفت: عده ای در شاهرود محیط زیست را قباله شخصی خود کرده اند و در لوای آن کارهای دیگری انجام می دهند و با دلایل پوچ و اغراض شخصی اجرای پروژه آب قطری را که 94 درصد پیشرفت فیزیکی دارد را تعویق انداخته و یا در جریان احداث جاده ابر سیاسی بازی در می آورند.

وی خطاب به بسیجیان و عموم مردم شهرستان شاهرود بیان کرد: باید داشته هایمان را خودمان مصادره کنیم نه اینکه بنشینیم، نگاه کنیم و ببینیم غریبه ها آن را مصادره کرده و از ما ستاده اند.

رئیس مجمع بسیج شهرستان شاهرود تاکید کرد: مجمع بسیج شهرستان می تواند با نگاه فرهنگی و معنوی و اهداف انقلابی در بسیاری از مسائل و مکان هایی که برخی افراد با اهداف شخصی و شعارهای دیگر وارد می شوند، ورود پیدا کرده و مانع دستیابی این افراد به اهدافشان شود.

امینی افزود: اسلام، انقلاب، امام، شهدا و ایران اسلامی خط قرمز مجمع بسیج در اجرای برنامه های فرهنگی و اجتماعی است و در صدر همه این موارد فرمایشات مقام معظم رهبری چراغ راه و محور اصلی برنامه ها است.

انتهای پیام

http://dana.ir/1040708
ارسال نظر
نظرات
بنر جام جهانی کانال_دانا_داخلی سلام_صفحات_داخلی