شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان کهکیلویه و بویراحمد
ساعت: 14:20 منتشر شده در مورخ: 1395/11/28 شناسه خبر: 1040713
امام جمعه سی سخت:
علت تخریب شورای نگهبان تاثیرگذاری این نهاد در صیانت از انقلاب اسلامی است
مصباح نژاد گفت:شورای نگهبان نباید اجازه ورود غرب گرا ها به نظام را بدهد تا نظام را از درون به استحاله بکشانند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی سفیردنا حجت الاسلام ناصر مصباح نژاد امام جمعه سی سخت در آیین تکریم و معارفه مسوولان قدیم و جدید سرپرستی دفتر شواری نگهبان شهرستان دنا گفت:شورای نگهبان پاسدار اسلامیت و جمهوریت انقلاب اسلامی است.

 

امام جمعه سی سخت با بیان اینکه مسوولین شورای نگهبان مسوولیت خطیر و سنگینی برعهده دارند خاطر نشان کرد:اعضا و ناظران شورای نگهبان باید ارزش و شان کار خود را بدانند. وی بیان کرد:مسوولان شورای نگهبان به جهت تلاش برای حفظ نظام در حال عبادت اند.

 

مصباح نژاد با اشاره به برخی هجمه ها علیه شورای نگهبان تصریح کرد:علت این دست تخریبها تاثیرگذاری این نهاد در صیانت از انقلاب است.

 

وی با بیان اینکه شورای نگهبان نباید اجازه ورود غرب گرا ها به نظام را بدهد تا نظام را از درون به استحاله بکشانند خاطر نشان کرد:امروز راهبرد و گفتمان انقلابی گری صیانت بخش حرکت انقلاب است که نقطه مقابل آن گفتمان غرب گرایی شکل، ظهور و بروز پیدا کرده است.

 

امام جمعه سی سخت با اشاره به اینکه امروزه گفتمان انقلابی گری نسخه نجات کشور است خطاب به اعضای شورای نگهبان شهرستان دنا گفت:امروز تک تک شماها در نقطه ای حساس قرار گرفته اید که اگر غفلت کنید ضربه سنگینی خواهیم خورد.

 

مصباح نژاد ابراز کرد:اگر می خواهید انقلابی بمانید و به فرموده امام نگذارید این انقلاب به دست نا اهلال بیافتد باید تعارفات کنار گذاشته شود و در مقابل مواضع و جهت گیری دشمن مراقبت و حساسیت به خرج داد.

وی با توجه به حق الناس بودن رای مردم تاکید کرد و افزود:باید با هوشمندی و مراقبت عدالت رعایت شود.

انتهای پیام/

http://dana.ir/1040713
ارسال نظر
نظرات
بنر جام جهانی کانال_دانا_داخلی سلام_صفحات_داخلی
Page Generated in 0/0519 sec