شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان سمنان
ساعت: 14:43 منتشر شده در مورخ: 1395/11/28 شناسه خبر: 1040796
کواکبیان:
"آشتی ملی" را ما نگفتیم!
نماینده اصلاح طلب مجلس شورای اسلامی گفت: ما هیچ گاه از اصطلاح آشتی ملی استفاده نکردیم و آنچه که به دنبال آن هستیم گفتگوی ملی است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ مصطفی کواکبیان نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات و اسلامشهر در مجلس شورای در گفتگوی اختصاصی با مرآت در پاسخ به سوالی در خصوص توسعه سمنان گفت: اظهار نظر در مورد اقدامات مسئولان استان برای توسعه استان مرکز استان، نیازمند آمار و ارقام دقیق و جزئی است لذا باید بر روی آن بحث و بررسی بیشتری صورت بگیرد.

کواکبیان افزود: خوشبختانه در لایحه بودجه سال آینده، ردیف بودجه استان سمنان افزایش قابل توجهی داشته است.

وی در پاسخ به این سوال که با توجه به سخنان اخیر رهبر انقلاب چه نظری در مورد موضوع "آشتی ملی" دارید، اظهار کرد: ما هیچ گاه اصطلاح آشتی ملی را به کار نبردیم و گفتگوی ملی را مطرح کردیم که معتقدم رهبری نیز این موضوع را قبول دارند.

عضو فراکسیون امید مجلس تصریح کرد: رهبری روز گذشته فرمودند ما با کسی قهر نیستیم!

این اظهارات مصطفی کواکبیان در حالی بیان شد که رهبر معظم انقلاب روز گذشته در دیدار با مردم استان آذربایجان شرقی فرمودند: مگر مردم با هم قهر هستند که بخواهند آشتی کنند؟ قهری وجود ندارد، البته مردم ما با کسانی که در سال 88 به روز عاشورای حسینی اهانت کردند و با قساوت و لودگی و بی‌حیایی، جوان بسیجی را در خیابان لخت کردند و کتک زدند، قهر هستند و با آنها آشتی هم نمی‌کنند.

انتهای پیام/

http://dana.ir/1040796
ارسال نظر
نظرات
بنر جام جهانی کانال_دانا_داخلی سلام_صفحات_داخلی