شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان سمنان
ساعت: 14:46 منتشر شده در مورخ: 1395/11/28 شناسه خبر: 1040802
رئیس هیئت ووشو استان سمنان خبرداد:
فعالیت بیش از 800 ووشوکار در استان سمنان/راهیابی 2 ووشوکار استان سمنان به اردوی تیم ملی
رئیس هیئت ووشو استان سمنان از فعالیت بیش از 800 ووشوکار در استان خبر داد و گفت: 2 ووشوکار استان سمنان به اردوی تیم ملی جهت شرکت در مسابقات جهانی ووشو روسیه راه یافتند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ سیدمرتضی نبوی رئیس هیئت ووشو استان سمنان در گفتگو با خبرنگار مرآت با اشاره به اینکه فعالیت بیش از 800 ووشوکار در استان گفت: ووشوی استان سمنان در کشور بسیار فعال می باشد که تاکنون نتایج قابل قبولی کسب کرده است.

نبوی با بیان اینکه هیئت ووشو استان سمنان موفق ترین رده در هیئت در سطح کشور معرفی شده است، افزود: این هیئت در سطح استان نیز به عنوان برترین هیئت ورزشی محسوب می شود.

کسب 3 مدال نقره و برنز در مسابقات انتخابی تیم ملی ووشو

رئیس هیئت ووشو استان سمنان با اشاره به برگزاری مسابقات ووشو قهرمانی کشور در اصفهان گفت: این مسابقات در رده سنی بزرگسالان ویژه آقایان در مجموعه ورزشی فولاد مبارکه برگزار شد.

وی همچنین تصریح کرد: در این مسابقات 400 ووشوکار از از استان های مختلف در بخش های تالو و ساندا با هم به رقابت پرداختند.

نبوی با بیان اینکه  ووشوکاران استان سمنان توانستند در این رقابت ها 3 مدال کسب کنند، اظهار کرد:  حسام تشنیزی در این رقابت ها دو مدال برنز و نقره را از آن خود کرد.

رئیس هیئت ووشو استان سمنان در ادامه افزود: این ووشوکار سمنانی در فرم های گون شو و شینگ یی چوان بخش تالو خوش درخشید.

وی با اشاره به اینکه مرتضی نوروزی  توانست در بخش ساندا این رقابت ها مدال کسب کند، بیان کرد: این ورزشکار سمنانی  در وزن 85 صاحب مدال برنز شد.

راهیابی 2 ووشوکار استان سمنان به اردوی تیم ملی

نبوی از راهیابی 2 ووشوکار استان سمنان به اردوی تیم ملی خبر داد و گفت: این ووشوکاران در اردوی تیم ملی برای حضور رقابت های جهانی ووشو که سال آینده درکشور روسیه برگزارمی شود حضور خواهند یافت.

انتهای پیام/

http://dana.ir/1040802
ارسال نظر
نظرات
کانال_دانا_داخلی سلام_صفحات_داخلی
Page Generated in 0/0355 sec