شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان قم
ساعت: 14:19 منتشر شده در مورخ: 1395/11/28 شناسه خبر: 1040804
عضو خبرگان رهبری:
برائت از فتنه گران موجب تقویت انسجام و وحدت ملی می شود
عضو خبرگان رهبری با اشاره به اینکه آشتی ملی موضوعیت ندارد، گفت: مقام معظم رهبری بحث آشتی ملی را به خوبی تبیین کردند که مردم با یکدیگر متحد هستند و با یکدیگر قهر نیستند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛  آیت الله عباس کعبی در گفتگو با خبرنگار فرهنگ نگار با اشاره به بیانات مقام معظم رهبری، اظهار داشت: بیانات روشنگران، گویا، وحدت بخش و قاطع رهبر معظم انقلاب در جمع مردم انقلابی آذربایجان شرقی رهگشا، سیاست زا، امید آفرین، حرکت بخش و مطالبه گران از مسئولین و بیانگر خواسته های به حق ملت از دولتمردان است.

وی افزود: رهبر معظم انقلاب بار دیگر در سال اقتصاد مقاومتی اقدام و عمل بر گله مندی مردم از کم کاری در حل مشکل رکود و گرانی به مسئولان تذکر دادند و بر نظارت، شفافیت و رفع تبعیض تاکید نمودند.

عضو خبرگان رهبری با اشاره به وفاداری مردم و قومیت های مختلف ایرانی به نظام مقدس جمهوری اسلامی، ادامه داد: مقام معظم رهبری بحث آشتی ملی را به خوبی تبیین کردند که مردم با یکدیگر متحد هستند و با یکدیگر قهر نیستند.

وی در ادامه با اشاره به اینکه آشتی ملی موضوعیت ندارد، بیان داشت: آشتی ملی در جایی مطرح می شود که جنگ داخلی صورت گرفته باشد و طرفین برای مذاکره به دور یک میز می نشینند و آشتی می کنند مانند بحث آشتی ملی و یا گفتگوی ملی در لبنان یا سودان وبا برخی کشور های دیگر.

آیت الله کعبی خاطر نشان شد: ملت ایران علیرغم اختلاف های سلیقه ای در مورد مسائل داخلی با یکدیگر قهر نیستند البته ملت ایران با فتنه گران به هیچ وجه آشتی ندارند و اظهار برائت از فتنه گران به معنای تقویت انسجام و وحدت ملی است و کسانی که دم از آشتی ملی می زنند با فتنه گران صحبت کنند تااز فتنه گری دست بردارند تا به دامن ملت بازگردند.

انتهای پیام/

http://dana.ir/1040804
ارسال نظر
نظرات
کانال_دانا_داخلی سلام_صفحات_داخلی
Page Generated in 0/0430 sec