شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان آذربایجان غربی
ساعت: 14:54 منتشر شده در مورخ: 1395/11/28 شناسه خبر: 1040831
فرمانده انتظامی میاندوآب خبر داد:
کشف 212 هزار عدد قرص غیرمجاز و روانگردان در میاندوآب + تصاویر
فرمانده انتظامی میاندوآب از کشف و ضبط بیش از 212 هزار عدد قرص غیرمجاز تقویتی و روانگردان به همراه ادوات تهیه قرص غیرمجاز در این شهرستان خبر داد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ سرهنگ حسن شیخ نژاد در گفتگو با زرین خبر با اعلام این خبر اظهار کرد: به دنبال کسب خبری مبنی بر تهیه و توزیع قرص های غیرمجاز تقویتی و روانگردان در سطح شهر توسط فرد یا افراد فرصت طلب سودجو موضوع در دستور کار پلیس قرار گرفت.

وی با بیان اینکه این افرد داروها را بعد از تهیه در سطح شهر توزیع می کرد، افزود: با انجام اقدامات پلیسی و تحقیقات انجام گرفته، محل مورد نظر شناسایی و در بازرسی از محل 212 هزار و 110 عدد انواع قرص غیرمجاز از وی کشف و ضبط شد.

 فرمانده انتظامی میاندوآب گفت: در این عملیات هم چنین دو دستگاه پودرکننده و سازنده قرص، 30 کیلوگرم چسب خوراکی، 10 کیلوگرم پودر نشاسته، 800 عدد ظروف خالی مخصوص قرص و یک هزار عدد برچسب قوطی  از این محل کشف شدند.

شیخ نژاد ارزش ریالی این قرص ها و آلات مکشوفه را یک میلیارد ریال عنوان و تصریح کرد: در این زمینه یک نفر دستگیر و  پس از تشکیل پرونده جهت سیر مراحل قانونی تحویل مقامات قضائی شد.

وی با توصیه به مردم نسبت به اینکه از تهیه دارو ها و قرص های مورد نیاز خود از مراکز مجاز و مورد تایید وزارت بهداشت اقدام کنند، افزود: ازمردم خواهشمندیم تا پلیس را در این امر یاری کنند و پلیس نیز با شماره تلفن 110 آماده دریافت اخبار و اطلاعات مردمی و همکاری مردم در زمینه برخورد قاطع با متخلفان و برهم‌زنندگان امنیت جامعه است.

 
انتهای پیام/
http://dana.ir/1040831
ارسال نظر
نظرات
کانال_دانا_داخلی سلام_صفحات_داخلی
Page Generated in 0/0283 sec