شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان بوشهر
ساعت: 13:56 منتشر شده در مورخ: 1395/11/29 شناسه خبر: 1041307
آخرین وضعیت راه های استان بوشهر پس از بارش باران سیل آسا؛
ادامه ترددها از پل «مند»/ مردم از مسافرت‌های غیر ضروری اجتناب کنند
فرمانده پلیس راه استان بوشهر گفت: محور مواصلاتی بوشهر به خورموج در سه راهی «بنه گز» به دلیل بالا آمدن سطح آب مسدود می‌باشد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ فرمانده پلیس را استان بوشهر در گفت و گو با خبرنگار "سپاس"با تشریح وضعیت تردد در محورهای مواصلاتی استان بعد از بارندگی‌های شدید شب گذشته گفت: محور مواصلاتی بوشهر به خورموج در سه راهی «بنه گز» به دلیل بالا آمدن سطح آب مسدود می‌باشد.

سرهنگ جابر پاپری در ادامه بیان کرد: محور بوشهر به شیراز در محل میدان تره بار برازجان مسدود می‌باشد که ترددها از  شهر برازجان به سمت شیراز صورت می‌پذیرد.

رییس پلیس راه استان بوشهر اظهار داشت: محور سیراف به شهرستان جم به دلیل بارندگی‌های فراوان و ریزش کوه مسدود می‌باشد و تردد در این مسیر امکان پذیر نمی‌باشد.

 رییس پلیس راه استان بوشهر افزود: پل مند بسته نیست و ترددها کماکان در این محور ادامه دارد اما در ساعات آینده به دلیل بالا آمدن آب رودخانه مند و زیر آب رفتن قسمتی از پل، امکان مسدود شدن محور مواصلاتی کاکی به سمت خورموج وجود دارد.

وی در ادامه بیان داشت: پل بردخون در مسیر ساحلی به دلیل طغیان رودخانه فصلی منطقه مسدود می‌باشد.

پاپری در پایان تصریح کرد: از هم استانیان عزیز تقاضا دارم تا در خانه‌های خود بمانند و در هنگام مسدود بودن جاده‌ها آرامش خود را حفظ کنند و با خودرو خود به آب نزنند، همچنین از مسافرت‌های غیر ضروری اجتناب کنند.
/ انتهای پیام
http://dana.ir/1041307
ارسال نظر
نظرات
بنر جام جهانی کانال_دانا_داخلی سلام_صفحات_داخلی
Page Generated in 0/4674 sec