شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان قم
ساعت: 14:09 منتشر شده در مورخ: 1395/11/29 شناسه خبر: 1041330
آیت الله حسینی بوشهری:
ملت ایران با فتنه گران آشتی نمی کنند/ کشور شرایط مناسبی دارد و مردم با یکدیگر قهر نیستند
امام جمعه قم با اشاره به مطرح کردن آشتی ملی توسط فتنه گران گفت: آشتی ملی برای زمانی است که کشور شرایط مناسب نداشته باشد، سال 88 عده خاصی در مقابل نظام و انقلاب موضع گرفتندو همان گونه که رهبر معظم انقلاب فرمودند مردم با یکدیگر آشتی هستند و با این عده خاص قهر هستند و آشتی هم نمی کنند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از سایت خبری ثامن؛آیت الله حسینی بوشهری ظهر امروز در خطبه های نماز جمعه که در مصلی قدس برگزار شد، اظهار  داشت: یکی از راه های نهادینه کردن معروف در جامعه ارشاد تدریجی است و باید برای آن زمان صرف کرد.

وی افزود: آمران به معروف باید توجه داشته باشند با مخاطبان خود بر اساس ارشاد تدریجی برخورد کنند ، باید با تشویق و ترغیب کردن افراد را به سوی دین جذب کرد.

امام جمعه قم بیان داشت: جو جامعه سالم نیست و کسی که امر به معروف و نهی از منکر می کند مورد هجمه قرار می گیرد و برخی افراد با ادبیات تند افراد را نسبت به امر  به معروف و نهی از منکر دلسرد می کنند که وظیفه داریم حمایت های معنوی از آمران به معروف و ناهیان از منکر انجام دهیم.

عضو مجلس خبرگان رهبری گفت: از خداوند بابت وجود مردم انقلابی و مومن شاکر هستیم، مردم ایران حضور حماسی و هوشمندانه ای در مراسم راپیمایی 22 بهمن داشتند که توطئه های دشمن را خنثی می کنند.

عضو جامعه مدرسین حوزه علمیه ابراز داشت: ملت ایران علی رغم تهدیدهای ترامپ در راهپیمایی 22 بهمن شرکت کردند و در برخی از شهرها دو برابر از سال های گذشته حضور پیدا کردند که این حضور لبیک گویی به دعوت مقام معظم رهبری بود.


آیت الله حسینی بوشهری بیان داشت: ملت ایران با حضور در راهپیمایی 22 بهمن اقدام بی نظیری انجام دادند که ارزش و اعتبار بسیار بالایی دارد و عبادت است ،این حضور میلیونی رویارویی با دشمنان خدا و خوشحال کردن دل مومنان است  و کار بسیار مهم و ارزشمند است.


وی با بیان اینکه راهپیمایی 22 بهمن به دوستان انقلاب پیام داد که ملت ایران شکست ناپدیر است، گفت: مردم نشان دادند که در صحنه باقی خواهد ماند و گام های بلندی برای پیشرفت برمی دارند، ملت ایران به دشمنان پیام داد که خیال نکنید با توطئه  و تهدید از انقلاب دست بر می  دارند و اگر از زمین وآسمان خون ببارد ملت باز هم در صحنه باقی می ماند.

امام جمعه قم بیان داشت: مردم به مسئولان این پیام را دادند که با علی رغم وجود مشکلات به صحنه می آیند اما معنای این حضور این نیست که از عملکرد مسئولان گلایه مند نباشند ، مسئولان باید در راستای رفع مشکلات جامعه اقدامات اساسی انجام دهند.

عضو مجلس خبرگان رهبری گفت: نسل جوان حضور پرشوری در راهپیمایی 22 بهمن داشتند که این حضور نشان داد که انقلاب اسلامی به خوبی پیام خود را به جوانان رسانده و این انقلاب همچنان زنده و پویا است.

عضو جامعه مدرسین حوزه علمیه با اشاره به مطرح کردن آشتی ملی توسط فتنه گران ابراز داشت: آشتی ملی برای زمانی است که کشور شرایط مناسب نداشته باشد، سال 88 عده خاصی در مقابل نظام و انقلاب موضع گرفتندو همان گونه که رهبر معظم انقلاب فرمودند مردم با یکدیگر آشتی هستند و با این عده خاص قهر هستند و آشتی هم نمی کنند.

آیت الله حسینی بوشهری بیان داشت:  درسال 1299 عنصری قدرت طلب پیدا کردند و بر مردم ایران مسلط کردند، رضا خان در روزهای ابتدایی قدرت ادعای دین مداری داشت اما در اددامه به مقابله با اسلام و روحانیت پرداخت و یکی از برنامه های ننگین وی کشف حجاب بود.

http://dana.ir/1041330
ارسال نظر
نظرات
بنر جام جهانی کانال_دانا_داخلی سلام_صفحات_داخلی