شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان سمنان
ساعت: 14:56 منتشر شده در مورخ: 1395/11/29 شناسه خبر: 1041372
امام جمعه مهدیشهر:
"آشتی ملی" بحث نابجایی است
امام جمعه مهدیشهر "آشتی ملی" را بحث نابجایی دانست و گفت: مردم با تبعیت از امام خامنه ای نشان دادند که باهم آشتی هستند و در 22 بهمن نیز این وحدت را به نمایش گذاشتند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از خبرنگار نیزوا، حجت الاسلام محمد بارانی در خطبه های امروز نماز جمعه مهدیشهر با اشاره به بیانات امام خامنه ای در دیدار با مردم آذربایجان، اظهار کرد: مقام معظم رهبری ضمن تقدیر از حضور باشکوه مردم در راهپیمایی 22 بهمن، فرمودند حضور مردم به معنی رضایت از عملکرد مسئولین نیست.

وی با اشاره به گلایه هایی که حضرت آیت الله خامنه ای فرمودند، تصریح کرد: مردم از برخوردهای مسئولین، از فیش های نجومی و از اینکه چگونه این فیش های نجومی قانونمند می شود، گلایه مندند.

امام جمعه مهدیشهرخواستار اقدام قاطعانه دولت و مجلس برای از بین بردن زمینه سوء استفاده از این فیش های نجومی شد و افزود: نباید دیگر کسی جرات کند با سوء استفاده حقوق های نجومی داشته باشد.

بارانی فیش های نجومی ای که قانونی می شود را خطری برای نظام اسلامی دانست و اضافه کرد: وقتی انسان پابرهنه ها را یادش می رود این فیش های نجومی بیرون می آید.

وی با اشاره به شکاف عمیق بین فقیر و غنی، بیان کرد: یکی از آسیب های جدی ای که در اجتماع داریم همین ایجاد شکاف عمیق بین ثروتمندان و تهی دستان است که باید به صورت جدی رسیدگی شود.

خطیب جمعه مهدیشهر گلایه جدی مردم از وضعیت کسب و کار و رونق اقتصادی را از دیگر نکات فرمایشات امام خامنه ای بیان کرد و ادامه داد: حدود 110 میلیارد تومان وام از بانک ها گرفته شده که برگشت ندادند.

بارانی تصریح کرد: اگر فقط یک سوم این مبلغ و حدود 35 میلیارد تومان را به جوانانی که می خواهند ازدواج کنند می دادیم هم جهیزیه تامین می شد، هم کسب و کار برایشان ایجاد می شد و هم صاحب خانه می شدند و می توانستند ازدواج کنند و در پی آن بسیاری از معضلات جوانان حل می شد.

وی با اشاره به بخش دیگری از بیانات رهبر معظم انقلاب اسلامی در خصوص بحث "آشتی ملی"، اظهار کرد: مردم باهم قهر نیستند ولی هیچ وقت با فتنه گران 88 که کشور را به چالش جدی کشیدند آشتی نخواهند کرد و گناه اینها غیر قابل اغماض است.

امام جمعه مهدیشهر تاکید کرد: بحث آشتی ملی بحث نابجاست و مردم با تبعیت از امام خامنه ای نشان دادند که باهم آشتی هستند و در 22 بهمن نیز این وحدت را به نمایش گذاشتند.

انتهای پیام/

http://dana.ir/1041372
ارسال نظر
نظرات
کانال_دانا_داخلی سلام_صفحات_داخلی
Page Generated in 0/0509 sec