شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: سیاسی
ساعت: 20:41 منتشر شده در مورخ: 1395/12/13 شناسه خبر: 1053807
در ششمین روز از مدت تعیین شده برای ثبت نام داوطلبان شرکت در انتخابات میاندوره ای دهمین دوره مجلس شورای اسلامی،‌ 65 نفر ثبت نام کردند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛  به نقل از پایگاه اطلاع رسانی وزارت کشور،‌ علی پورعلی مطلق دبیر ستاد انتخابات کشور با اعلام این خبر گفت: از این 65 نفر،‌ 9 نفر در وزارت کشور و 56 نفر در حوزه های انتخابیه شامل؛ 21 نفر در اصفهان، 6 نفر در اهر و هریس، 16 نفر در مراغه و عجب شیر و 13 نفر در بندرلنگه، بستک و پارسیان ثبت نام کردند.


پورعلی مطلق، در خصوص 9 نفری که ثبت نام از ایشان امروز در وزارت کشور انجام شد گفت: از این افراد؛‌ چهار نفر برای حوزه انتخابیه اصفهان، یک نفر برای حوزه انتخابیه اهر و هریس، یک نفر برای حوزه ‌انتخابیه مراغه و عجب شیر و 3 نفر برای حوزه انتخابیه بندرلنگه، بستک و پارسیان ثبت نام کردند.

دبیر ستاد انتخابات کشور با اشاره به اینکه از مجموع ثبت نام شدگان روز ششم؛ 2 نفر دارای مدارج تحصیلی حوزوی، 14 نفر دارای مدرک دکتری، 2 نفر دارای مدرک کارشناسی و مابقی دارای مدرک کارشناسی ارشد هستند،‌ گفت: از بین ثبت نام شدگان امروز،‌ مسن ترین فرد؛‌ متولد سال 1333 و جوان ترین فرد،‌ متولد سال 1365 هستند که از حوزه انتخابیه اصفهان داوطلب شده اند.

گفتنی است ثبت نام از داوطلبان نمایندگی اولین میان دوره ای دهمین دوره مجلس شورای اسلامی برای چهار حوزه انتخابیه اصفهان در استان اصفهان، اهر و هریس، مراغه و عجب شیر در استان آذربایجان شرقی و بندرلنگه، بستک و پارسیان در استان هرمزگان تا 14فردا اسفند ماه سال جاری در وزارت کشور و فرمانداری های مرکز حوزه های انتخابیه فوق انجام می شود.
تا پایان امروز (ششمین روز ثبت نام) در مجموع، 193 نفر برای شرکت در رقابت های این انتخابات، ثبت نام کرده اند. فردا آخرین روز مهلت قانونی ثبت نام این انتخابات خواهد بود.

 
منبع: فارس
http://dana.ir/1053807
ارسال نظر
نظرات
اپارک داخلی