شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان تهران
ساعت: 12:08 منتشر شده در مورخ: 1395/12/25 شناسه خبر: 1064503
فرمانده انتظامی شهرستان رباط کریم هشدار داد:
مخلان امنیت در چهارشنبه سوری دستگیر می شوند
فرمانده انتظامی شهرستان رباط کریم گفت: هماهنگی های لازم با مقام قضایی جهت دستگیری مخلان نظم و امنیت صورت گرفته و همچنین با یگانهای امدادی، بیمارستان، پایگاه های اورژانس و ایستگاه های آتش نشانی در خصوص این شب هماهنگی شده است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به گزارش خبرنگار سرویس اجتماعی رباط نیوز، سرهنگ فرامرز عبدالله زاده پاشاکی در گفت وگویی با اعلام این خبر اظهار کرد: ماموران گشت های یگان امداد، کلانتری ها و کارمندان ستادی در شب چهارشنبه سوری حضور ۱۰۰درصدی داشته و امنیت، آسایش و آرامس شهروندان را در آخرین شب چهارشنبه سال در معابر و خیابان ها برای شهروندان برقرار می کنند.
وی افزود: ماموران این پلیس با استقرار در نقطه های شلوغ و پرتردد در قالب پاس های پیاده، گشت های خوردویی و موتوری در شب چهارشنبه آخر سال امنیت و آرامش را به مردم رباط کریم هدیه می کنند.
فرمانده انتظامی شهرستان رباط کریم تأکید کرد: پلیس در شب چهارشنبه با سرنشینان خودروهای مختلفی که اقدام به سد معبر، دور دور، ایجاد آلودگی صوتی، پرتاب ترقه از داخل خودرو می کنند، به شدت برخورد کرده و این خودروها تا پایان تعطیلات نوروزی ۹۶ توقیف و سرنشینان آن ها دستگیر می شوند.
فرمانده انتظامی شهرستان رباط کریم در پایان گفت: هماهنگی های لازم با مقام قضایی جهت دستگیری مخلان نظم و امنیت صورت گرفته و همچنین با یگانهای امدادی، بیمارستان، پایگاه های اورژانس و ایستگاه های آتش نشانی در خصوص این شب هماهنگی شده است.

انتهای پیام/

http://dana.ir/1064503
ارسال نظر
نظرات
اپارک داخلی