شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان خراسان جنوبی
ساعت: 09:32 منتشر شده در مورخ: 1395/12/26 شناسه خبر: 1065389
فرمانده سپاه بشرویه خبرداد:
اعزام دو کاروان راهیان نور و 80 دستگاه خودرو شخصی شهرستان بشرویه به کربلای ایران
فرمانده سپاه بشرویه بیان کرد: در این اعزام تعداد 2 دستگاه اتوبوس شهرستان بشرویه و تعداد 80 نفر به راهیان نور مشرف شدند و همچنین تعداد 80 نفر با خودرو شخصی خود عازم میشوند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا به نقل از پیام بشرویه، کاروان های راهیان  نور شهرستان بشرویه با بدرقه امام جمعه، فرمانده سپاه بشرویه و جمعی از مسئولان راهی کربلای ایران شدند.

 

"سرگرد علی خبازی" در مراسم بدرقه زائران کربلای ایران شهرستان بشرویه که در حسینیه شهدای این شهرستان و با حضور امام جمعه و جمعی از مسئولان برگزار شد با تاکید بر بهره گیری معنوی از این سفر بیان کرد: حضور در مناطق عملیاتی با ارزش ترین فرصت برای بهره‌ مندی معنوی از کرامات شهدا و رزمندگان است ، چرا که آنان با آگاهی و بصیرت کافی قدم در راه مبارزه گذاشته و به ضیافت الهی نائل آمدند.

 

فرمانده ناحیه مقاومت سپاه بشرویه همچنین با اشاره به نقش تاثیر گذار راهیان نور در نشر فرهنگ ایثار و شهادت اظهار داشت: به منظور اشاعه فرهنگ ایثار و شهادت و همچنین زنده نگه داشتن یاد و خاطره شهدای گرانقدر انقلاب هر ساله در ماه های اسفند و فرودین زائرین کربلای ایران به منطقه عملیاتی جنوب اعزام می شوند.

 

وی افزود: سفر به سرزمین نور موجب می شود تا نسل قدیم و جدید انقلاب اسلامی پیوند عمیقی با فرهنگ شهادت و آرمان های مقدس شهدا و امام شهدا ببندند.

 

خبازی با  اشاره به استقبال مردم شهرستان بشرویه از اعزام به مناطق جنگی و کربلای ایران خاطر نشان کرد:  در این اعزام تعداد 2 دستگاه اتوبوس شهرستان بشرویه و تعداد 80 نفر به راهیان نور مشرف می شوندو همچنین تعداد 80 نفر با خودرو شخصی خود عازم میشوند.

فرمانده سپاه بشرویه  افزود: در این سفر  5 روزه معنوی، زائران لحاظ پایانی سال را در سرزمین نور و معرفت خواهد بود و از فیوضات آن بهره مند می شوند همچنین به همراه هر کاروان روحانی، راوی و عوامل اجرایی نیز اعزام می گردد.

 

 

وی از ارائه تسهیلات ویژه و 3 روز اقامت رایگان به کاروان های شخصی خبر داد و گفت: در طرح سفر خودروهای شخصی به کربلای ایران، متقاضیانی که تمایل دارند با وسیله شخصی خود به این سفر عزیمت کنند می توانند با مراجعه به سپاه پاسداران و تکمیل فرم های مربوطه از امکانات موجود از جمله اسکان و تغذیه به مدت 3 روز در مناطق جنوب کشور بهره مند شوند.

 

 

خبازی افزود: اعزام کاروان های اردوی راهیان نور شخصی از 25 استفند تا 14 فروردین ماه ادامه خواهد داشت.

 

انتهای پیام/ط

http://dana.ir/1065389
ارسال نظر
نظرات
کانال_دانا_داخلی سلام_صفحات_داخلی
Page Generated in 0/0246 sec