شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان خراسان جنوبی
ساعت: 09:31 منتشر شده در مورخ: 1395/12/26 شناسه خبر: 1065544
فرماندارشهرستان سرایان گفت:
آمادگی دستگاههای اداری شهرستان سرایان برای ارائه خدمات به مسافرین نوروزی
فرماندارشهرستان سرایان درآخرین نشست شورای اداری گفت:تمامی دستگاههای اداری بایدآمادگی کامل را برای ارائه خدمات به مسافرین نوروزی درایام تعطیلات نوروزی راداشته باشند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛به نقل از سرایان بیدار، آخرین جلسه شورای اداری شهرستان سرایان در سال 95 با محوریت انتخابات و ستاد تسهیلات نوروزی برگزار گردید.

محمدکریمی فرماندار سرایان در این جلسه با توصیه های نوروزی و انتخاباتی  و تقدیر از تلاش یکساله مسولین ،برآمادگی تمامی دستگاههای اداری درارائه خدمات درایام تعطیلات نوروزی تاکید کرد و  با تبریک سال جدید وروززن گفت شرایط بسیار سختی برکشور و شهرستان سرایان حاکم است ولی با همه این  مشکلات کارهای بسیار خوبی انجام شده است.

 وی افزود: در حوزه راه ها هنوز برای رسیدن به نقطه مطلوب فاصله داریم و با مشکلاتی در این حوزه مواجه هستیم.

  فرماندارسرایان اظهارکرد: قریب به 198 کیلومتر بهسازی و آسفالت مسیرهای روستایی را داشتیم و 335 کیلومتر کل مسیر های ارتباطی شهرستان است که هنوز برای رسیدن به وضعیت مطلوب خیلی فاصله داریم و قریب به 17 میلیارد تومان هزینه شده و 8 میلیارد هم در بحث اجرای باند دوم سرایان هزینه شده است.

کریمی گفت: سرایان یکی از شهرستان هایی است در حوزه گازرسانی  از نرم کشوری هم بالاتر است و 75 درصد شهرستان و روستاهایمان از نعمت گاز برخوردار هستند و گاز رسانی اخیرا در روستاهای کریمو و مصعبی و نرم و نوده و دوست آبادداشتیم که بالغ بر هشت میلیارد و 500 میلیون در این حوزه هزینه شده است.

وی خاطرنشان کرد: 836 هزار کیلومتر در حوزه  گاز رسانی خط انتقال در این دولت انجام شده است.

به گفته فرماندار سرایان نهمین میلیارد تومان در شهرستان در حوزه کشاورزی و خط انتقال کار شده و برای شهرستان سرایان سقف و محدودیت اعتباری در استفاده از اعتبارات خطوط انتقال آب نیست و همه کشاورزان در این خصوص از فرصت مهیا شده استفاده می کنند.

 کریمی از اشتقال بکار25 نفر در مجموعه یهداشت و درمان خبر داد و با اشاره به مجتمع آب رسانی چرمه و نوده افزود: چهار میلیارد تومان تاکنون در این مجتمع هزینه شده است و هفت میلیارد تومان اعتبار برای بقیه روستاهای مسیر نیاز است که امیدواریم با توافقات انجام شده با پیمانکار و عنایت استاندار این پروژه را در اول سال96 شروع و پایان سال 96 شاهد اتمام آن باشیم.

 وی گفت: ینا داریم با قول مدیر آب منطقه ای استان بحث مطالعه آب های روان در کویر سه قلعه در دستور کار قرار گیرد تا بتوانیم از این ظرفیت استفاده کنیم.

فرماندارسرایان همچنین به یحث انتخابات اشاره کرد و گفت: امید است با هم افزایی و همدلی و استفاده ازظرفیت های اداری شاهد حضور و نمایش حداکثری از وحدت ملی در کشور باشیم.

 کریمی در خصوص ثبت نام در انتخابات شورای اسلامی با توصیه به نخبگان بر استفاده از زمان باقی مانده جهت ثبت نام در انتخابات شوراهای شهرستان بیان کرد: تاکنون 20 نفر در انتخابات شرکت کردند و وضعیت شهرستان در این خصوص خوب نیست و کار ثبت نام را به دقیقه 90 نیندازند.

 

 

انتهای پیام/ط

http://dana.ir/1065544
ارسال نظر
نظرات
کانال_دانا_داخلی سلام_صفحات_داخلی
Page Generated in 0/0269 sec