شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان خراسان جنوبی
ساعت: 09:14 منتشر شده در مورخ: 1395/12/26 شناسه خبر: 1065553
رئیس اداره منابع طبیعی شهرستان سرایان خبرداد:
توقیف چندین محموله بار گیاه کما در سه قلعه سرایان
رئیس اداره منابع طبیعی شهرستان سرایان گفت: یگان حفاظت اداره منابع طبیعی سرایان حین گشت زنی چندین محموله بارگیاه کمادرسه قلعه را توقیف کردند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛محمدصادقی رئیس اداره منابع طبیعی سرایان درگفتگوباسرایان بیدار، یگان حفاظت اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان سرایان و فرماندهی پاسگاه سه قلعه درمناطق جنوب سه قلعه چندین محموله بار گیاه کما بالغ بر 500 کیلوگرم  راتوقیف ومصادره نمودندو برای متجاوزان به عرصه منابع طبیعی پرونده تخلف تنظیم و تحویل مقامات قضایی گردید.

وی افزود: ،گیاه کما جزء گونه های نادر بیابانی محسوب شده و به موجب قانون کندن آن جرم محسوب می شود. ولی عده ای سودجو طی روزهای اخیر اقدام به تخریب اراضی و ریشه کنی بیش از حد این گونه گیاهی نموده و آن را به خارج از شهرستان و استان صادر می نمایند تا جایی که اعتراض شدید دامداران و عشایر منطقه را در پی داشته است. لذا این اداره با هماهنگی انجام شده با نیروی انتظامی، بخشداری سه قلعه، دادگستری شهرستان و عشایر منطقه، اکیپ گشت زنی را بصورت 24 ساعته فعال کرده تا با افراد مجرم که با تخریب منابع طبیعی در پی کسب درآمد و منافع شخصی هستند، برخورد قانونی صورت گیرد.

انتهای پیام

 

انتها پیام/ط

http://dana.ir/1065553
ارسال نظر
نظرات
کانال_دانا_داخلی سلام_صفحات_داخلی
Page Generated in 0/0344 sec