شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان خراسان جنوبی
ساعت: 14:01 منتشر شده در مورخ: 1395/12/26 شناسه خبر: 1065904
گزارش اختصاصی خاورستان /
جلسات خصوصی اصلاح طلبانه استاندار به معاونانش هم سرایت کرد / در جلسه خصوصی و شبانه معاون استاندار با اصلاح طلبان در شهرک سیمان قاین چه گذشت ؟ + عکس
جلسات خصوصی اصلاح طلبانه با اصلاح طلبان شهرستان جز بدعت های استاندار فعلی خراسان جنوبی است .اکنون که حساسیت ها بر روی استاندار خراسان جنوبی بالاتر رفته این گونه جلسات با حضور معاونین استاندار و با دعوت از لیدرهای اصلاح طلب برگزار میشود .

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا به نقل از خاورستان روز 22 اسفند ماه یعنی 3 روز پیش  خانم سرافرازی معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری و خانم نخعی مدیر کل امور بانوان و خانواده استاندار در شهرستان قاین حضور داشتند .

طی این سفر نمایشگاه توانمندی بانوان شهرستان قاین برگزار گردید و در شب 22 اسفند جلسه کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید در فرمانداری قاین برگزار گردید .

این جلسه که تا ساعت 8 شب طول کشیده بود با تذکر فرماندار قاین روبرو می شود که "جمع بندی کنید چون ما یک جلسه داخلی داریم . "

جلسه داخلی که فرماندار قاین برای آن نگران است چه جلسه ای است ؟

البته فراخوان خصوصی این جلسه قبلا به افراد خاص این جلسه داده شده است . " با سلام جهت اطلاع جلسه هم اندیشی با خانم سرافرازی معاون استاندار امشب ساعت 30/8 دقیقه شهرک سیمان .............منزل آقای سجادی ( مدیر جهاد کشاورزی شهرستان )  "

جلسه ای با حضور معاون استاندار و فرماندار به عنوان مسئولین رسمی اجرائی استان و شهرستان در یک منزل شخصی با افرادی دعوت شده اختصاصی ؟!

به هرحال جلسه کارگروه  تسهیل و رفع موانع تولید با تذکر استاندار خلاصه و کوتاه می گردد تا جلسه شهرک سیمان آنها با تاخیر روبرو نشود .

جلسه خصوصی برگزار می گردد .برخی از مهمترین اعضای این جلسه عبارتند از : سرافرازی معاون استاندار – نخعی مدیر کل امور بانوان استاندار -  کهن ترابی فرماندار – تقی زاده عضو اصلاح طلبان تحول خواه ( طرفدار هروی) -براتی معاون سیاسی اجتماعی فرماندار –صدیقی  مدیر امور بانوان فرماندار – علوی زاده عضو اصلاح طلبان تحول خواه ( طرفدار هروی) -مهدوی الحسینی اصلاح طلب عضو ائتلاف اصلاح طلبان قاین وزیرکوه ( طرفدار اسماعیلی ) -جانی رئیس شورای شهر قاین –سجادی  مدیر جهاد کشاوری – قاسم عابدین زاده عضو اصلاح طلبان تحول خواه ( طرفدار هروی) و ....

ورود خانم سرافرازی به جلسه خصوصی اصلاح طلبان در منزل شخصی

 

ورود کهن ترابی به جلسه خصوصی اصلاح طلبان در منزل شخصی( این عکس ها توسط یکی از مخاطبین سایت ارسال شده است )

وقتی اعضای جلسه مرور می شود کاملا می توان فهمید علاوه بر مسئولین دولتی لیدرهای اصلاح طلب شهرستان از هر دو طیف  نیز در این جلسه خصوصی شبانه آن هم در منزل شخصی در شهرک سیمان قاین حضور دارند .

با توضیحاتی که گفته شد و با شرایطی که این جلسه خصوصی دارد یک سوال مهم مطرح می شود :

جلسه ای خصوصی با حضور معاون استاندار – فرماندار و تعداد محدود دیگری از مسئولین اجرائی شهرستان در یک منزل شخصی در شهرک سیمان به صورت شبانه با حضور برخی لیدرهای اصلاح طلب شهرستان قاین برگزار میشود . محتوای این جلسه چه خواهد بود ؟ جلسه ای خصوصی با حضور لیدرهای اصلاح طلب در آستانه انتخابات مهم ریاست جمهوری و شوراهای شهر و روستا چه معنائی می تواند داشته باشد ؟

هر بچه ای می تواند محتوای چنین جلسه ای را حدس بزند .

جلسات خصوصی اصلاح طلبانه با اصلاح طلبان شهرستان جز بدعت های استاندار فعلی خراسان جنوبی است . آنجا که در هفته دولت به همه شهرستا ن های استا سفری کوتاه چند ساعته دارد ولی یکی از برنامه های قطعی وی در این سفرهای چند ساعته جلسه اختصاصی با اصلاح طلبان همان شهرستان است .

اکنون که حساسیت ها بر روی استاندار خراسان جنوبی بالاتر رفته این گونه جلسات با حضور معاونین استاندار و با دعوت از لیدرهای اصلاح طلب برگزار میشود .

گفتنی است این اولین بار نیست که در خصوص جلسات خصوصی با اصلاح طلبان با مسئولین اجرائی شهرستان قاین گزارش های خبری در رسانه ها درج گردیده است .

قبلا هم دو تن از مسئولین ارشد دولتی در قاین در اوایل آبان ماه سال جاری در سالن جلسات یکی از نهادهای دولتی شهرستان جلسه ویژه ای با گروهی از اصلاح طلبان قاین از دو طیف  برگزار کرده اند  تا زمینه هماهنگی آنها را فراهم آورند

بعد از آن هم در یک مکان مذهبی جلسه ای اختصاصی با حضور یکی از مسئولین ارشد فرمانداری قاین و با حضور اصلاح طلبان قاین برگزار شد .

حسن روحانی رئیس جمهور در همایش مجریان انتخاباتی گفت :" همه ما مراقب باشیم از امکانات عمومی و دولتی در انتخابات به نفع جناح یا فرد استفاده نشود و این حرام است."

اما برخلاف شعار دولتی که از زبان رئیس جمهور بیان می گردد گویا همین مسئولین اجرائی انتخاباتی که باید هم بی طرف باشند و فقط مجری انتخابات باشند خود یک جناح خاص را حمایت و پشتیبانی کامل می کنند که خود یک تخلف انتخاباتی بزرگ است که علیرغم گزارشهای مستند هنوز از سوی مسئولین اجرائی ستاد انتخابات استان هیچ برخوردی با آن صورت نگرفته بلکه خود مسئولین استانداری نیز با برگزاری جلسات خاص با اصلاح طلبان سعی در حمایت از آنها دارند.

 

انتهای پیام/ط

http://dana.ir/1065904
ارسال نظر
نظرات
کانال_دانا_داخلی سلام_صفحات_داخلی
Page Generated in 0/0371 sec