شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان خراسان جنوبی
ساعت: 13:59 منتشر شده در مورخ: 1395/12/26 شناسه خبر: 1065921
فرماندار جدید فردوس:
هیچگاه مصالح شهرم را به مسائل سیاسی ارتباط نخواهم داد
فرماندار جدید فردوس گفت: هیچگاه مصالح شهرم را به مسائل سیاسی ارتباط نخواهم داد و تنها چیزی که برایم مهم است پیشرفت ، پویایی و آبادانی شهرم می باشد که باید برای آن برنامه‌ریزی کنیم و خواسته های مردم را بشنویم و به آن عمل کنیم.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا به نقل از خاورستان، مهدی ابراهیمی فرماندار جدید فردوس در مراسم معارفه اظهار کرد: مردم در اکثر اوقات از ماه جلوتر هستند و ما برای آنکه بتوانیم برای آنها کاری انجام دهیم باید سعی کنیم تا از آنان عقب نیفتیم و برای اینکه پویایی جامعه را بالا ببریم باید از همه سلایق در کنار هم بر اساس اشتراکات استفاده و برنامه ریزی کنیم.

 

وی در ادامه افزود: دوران آزمون و خطا گذشته است و باید با استفاده از تجارب پیشکسوتان خطاها را کاهش دهیم و از مسئولان و مدیران هم خواست تا با تشکیل اتاق فکر در ادارات به پیشرفت شهرشان کمک کنند.

 

فرماندار جدید فردوس در پایان گفت: از هم‌اکنون به فکر روز تودیع خود هستم و امیدوارم روز رفتن پیش وجدان خود سربلند باشم.

 

در بخش دیگری از این جلسه حسین اسماعیلی که تا پیش از این سرپرستی فرمانداری فردوس را برعهده داشت اظهار کرد: در مدت این ۸ ماه سعی کردم تا هیچ کاری بر روی زمین نماند و تلاشمان را مضاعف و دو برابر کرده و سعی کردیم بر اساس دو شاخص قانون و اخلاق حرکت کنیم.

 

وی در ادامه افزود: با انتخاب فرماندار بومی آینده روشن پیش روی شهرستان است و  این چراغ  امید را در دل مردم روشن می کند.

 

حسینی معاون سیاسی استاندار در این جلسه عوان کرد: ما به خواست مردم توجه کردیم و ابراهیمی که فرزند فردوس خوشنام و با سابقه موفق می باشد، به عنوان نماینده عالی دولت در شهرستان انتخاب کردیم و از وی انتظار داریم با استفاده از همه ظرفیت های شهرستان برای پیشرفت این شهر تلاش نماید.

وی همچنین از خدمات اسماعیلی در مدت سرپرستی فرمانداری فردوس تشکر کرد.

 

 

انتهای پیام/ط

 

http://dana.ir/1065921
ارسال نظر
نظرات
بنر جام جهانی کانال_دانا_داخلی سلام_صفحات_داخلی