شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان خراسان جنوبی
ساعت: 14:00 منتشر شده در مورخ: 1395/12/26 شناسه خبر: 1065944
نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی:
لزوم گسترش فرهنگ کار جهادی در میان جوانان
نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی با بیان اینکه تفکر مکتب و نظام اسلامی بر روی کار جهادی است، گفت: شما جوانان دنبال این موضوع هستید و این تفکر باید در میان نوجوانان و جوانان گسترش یابد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا به نقل از خاورستان، صبح امروز گروه جهادی و فرهنگی عباد با نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی دیدار کردند.

 

آیت الله سید علیرضا عبادی نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی در این دیدار، اظهار کرد: شما گروه‌های جهادی هستید که با زبان بی زبانی و با عمل خود حرف می زنید.

 

وی با اشاره به سخنان مقام معظم رهبری در مورد رشد در گروه‌های جهادی، گفت: باید سخنان مقام معظم رهبری را سرلوحه کار خود قرار دهیم چرا که عمل به این سخنان مایه رشد است.

 

نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی با بیان اینکه تفکر مکتب و نظام اسلامی بر روی کار جهادی است، گفت: شما جوانان دنبال این موضوع هستید و این تفکر باید در میان نوجوانان و جوانان گسترش یابد.

 

حجت الاسلام مصطفی محمد دوست مدیر موسسه جهادی فرهنگی عباد نیز در این دیدار، اظهار کرد: مردم این استان به ظاهر چیزی ندارند اما دل هایشان مالامال از عشق به خدا است.

 

وی افزود: گروه جهادی تبلیغی عباد با نیت محرومیت زدایی و پیشرفت و آبادانی از سال 87 کار خود را آغاز کرد.

 

مدیر موسسه جهادی فرهنگی عباد با اشاره به تمرکز کار در بخش های محروم درح، لانو، سربیشه و نهبندان، گفت: تاکنون 52 اردوی جهادی  برگزار شده که بین 50 تا 150 نفر در هر کدام ز این اردوها شرکت کرده اند.

 

محمددوست با بیان اینکه به موضوع نخبه پروری در این اردوها توجه شده است، گفت: ستاد خواهران را نیز در این موسسه داریم.

 

وی خاطرنشان کرد: دو سال است که ستاد طلاب شکل گرفته تا ترویج روحیه جهادی را در حوزه علمیه داشته باشیم و امیدواریم تا پایان سال 96 هر حوزه علمیه یک گروه جهادی داشته باشد.

 

مدیر موسسه جهادی فرهنگی عباد تصریح کرد: سخنان مقام معظم رهبری در مورد توجه به نقاط محروم را سرلوحه کار خود قرار داده‌ایم.

 

محمددوست بیان کرد: در سال گذشته موضوع مسجد، سرویس بهداشتی، کانکس و برق در برخی مناطق حل شد و امیدواریم موضوع جاده و لوله کشی آب و سایر موضوعات نیز برطرف شود.

 

وی ادامه داد: توجه بر روی مسائل فرهنگی و آموزشی صورت گرفته و امیدوریم مسائل اقتصادی نیز پیگیری شود تا رشد همه جانبه را در مناطق محروم داشته باشیم.

 

انتهای پیام/ط

http://dana.ir/1065944
ارسال نظر
نظرات
بنر جام جهانی کانال_دانا_داخلی سلام_صفحات_داخلی
Page Generated in 0/0594 sec