شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان خراسان جنوبی
ساعت: 14:04 منتشر شده در مورخ: 1395/12/26 شناسه خبر: 1065986
جشنواره منطقه ‌ای شعر ابن حسام تمدید شد
معاون فرهنگی جهاددانشگاهی خراسان‌جنوبی گفت: نظر به استقبال خوب دانشجویان و شاعران از جشنواره شعر ابن احسام این جشنواره تا 21 فرودرین ماه 96 تمدید شد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا به نقل از خاورستان، حمید مرادی ، معاون فرهنگی جهاد دانشگاهی خراسان جنوبی، صبح امروز در جمع خبرنگاران اظهارکرد: تاکنون 450 اثر از سراسر کشور به دبیرخانه جشنواره رسیده و با توجه به تقاضای مکرر برخی از استان‌ها جشنواره تا 21 فروردین ماه تمدید شد.

 

وی افزود: این جشنواره به همت معاونت فرهنگی جهاد دانشگاهی استان و با همکاری معاونت فرهنگی جهاد دانشگاهی کشور و دانشگاه‌های بیرجند، علوم پزشکی، صنعتی، فرهنگیان استان، علمی کاربردی استان، دفتر اجتماعی و فرهنگی استانداری، محیط زیست استان، کانون هنرمندان، انجمن شعر ناقوس و همچنین جهاد دانشگاهی واحدهای سیستان بلوچستان، خراسان رضوی و شمالی و سمنان برگزار خواهد شد.

 

معاون فرهنگی جهاد دانشگاهی استان با بیان اینکه این جشنواره در دو بخش اصلی و جنبی برگزار می‌شود، گفت: در بخش اصلی جشنواره، شعر آیینی و شعر آزاد دانشجویان و دانشگاهیان می‌توانند با هر موضوعی در این بخش شرکت کرده و در بخش جنبی شاعران می‌توانند با موضوع محیط زیست اثر ارسال کنند.

 

 

مرادی هداف این جشنواره را شناسایی و کشف استعدادهای ادبی شاعران دانست واذعان کرد: جهاددانشگاهی می‌تواند بستری را برای شکوفایی این استعدادها فراهم سازد.

 

وی ادامه داد: علاوه بر شناسایی استعدادها، ایجاد فضای مناسب برای تعامل و ارتقای سطح اشعار شاعران دانشگاهی، ایجاد دوستی و مودت بین شاعران استان‌ها از مهم‌ترین اهداف این جشنواره است.

 

معاون فرهنگی جهاد دانشگاهی استان قالب اشعار را آزاد (کلاسیک، نیمایی و سپید) عنوان کرد و افزود: شرکت کنندگان در تعداد ارسال آثار محدودیتی ندارند.

 

 

وی نحوه ارسال آثار را در قالبPDF به آدرس الکترونیکی farhangi.birjand@chmail.ir و یا به تلگرام ebnehesam_khj اعلام کرد.

 

 

معاون فرهنگی جهاددانشگاهی استان خاطر نشان کرد: اختتامیه جشنواره طبق برنامه‌های قبلی در ادریبهشت ماه 96 برگزار خواهد شد.

 

انتهای پیام/ط

 

http://dana.ir/1065986
ارسال نظر
نظرات
بنر جام جهانی کانال_دانا_داخلی سلام_صفحات_داخلی