شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان خراسان جنوبی
ساعت: 14:03 منتشر شده در مورخ: 1395/12/26 شناسه خبر: 1066006
رئیس اداره بازرسی و نظارت سازمان صنعت ، معدن و تجارت خراسان جنوبی خبر داد:
سه هزار و 622 مورد نظارت طی دوهفته گذشته/163 مورد تخلف
،گفت:از 10 اسفند ماه سال جاری تا کنون سه هزار و 622 مورد نظارت از واحدهای صنفی و غیر صنفی استان انجام و 163 پرونده تخلف در این زمینه تشکیل و به تعزیرات حکومتی ارسال شده است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا علی تهوری، رئیس اداره بازرسی و نظارت سازمان صنعت ، معدن و تجارت خراسان جنوبی ، در گفتگو با خاورستان، اظهار کرد:  طرح ویژه بازرسی و نظارت از دهم اسفند ماه جاری وارد مرحله اجرایی شده است.

 

وی افزود:  با عنایت به فرا رسیدن روزهای پایانی سال همزمان با تعطیلات نوروزی، سفرهای نوروزی و افزایش تقاضای عمومی برای خرید کالا و خدمات پر مصرف، نظارت و بازرسی بر واحدهای عرضه کننده کالا و خدمات نیز تشدید شده است.

 

رئیس اداره بازرسی و نظارت سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان جنوبی بیان کرد: در این طرح 43 بازرس صنعت، معدن و تجارت به همراه بازرسان صنفی، اتاق اصناف و 654 ناظر افتخاری در استان با همکاری دستگاه های مربوط مانند تعزیرات و ... در 2 شیفت صبح و عصر نظارت های لازم را انجام می‌دهند.

 

تهوری تصریح کرد:  از 10 اسفند ماه سال جاری تاکنون سه هزار و 622 مورد نظارت از واحدهای صنفی و غیر صنفی استان انجام و 163 پرونده تخلف در این زمینه تشکیل و به تعزیرات حکومتی ارسال شده است.

وی با اشاره به اینکه  ارزش ریالی این تعداد پرونده تشکیل شده 160 میلیون ریال برآورد شده، گفت: این که نظارت ها در این ایام تشدید شده وبر همه کالاها، خدمات، صنف و غیر صنف اعمال می‌شود.

 

رئیس اداره بازرسی و نظارت سازمان صنعت ، معدن و تجارت خراسان جنوبی  اظهار کرد: بیشترین پرونده تشکیل شده در خصوص درج نکردن قیمت، ارائه نکردن فاکتورخرید و گران فروشی بوده است.

 

تهوری  تاکید کرد : ستاد خبری 124 در مرکز استان و تمامی شهرستان ها در این ایام آماده دریافت گزارش های مردمی است و در صورت مشاهده تخلف برابر با ضوابط و مقررات با تخلفات برخورد می‌ شود.

 

وی  خاطر نشان کرد: مردم و مسافران می توانند به صورت حضوری شکایت های خود را به اداره نظارت و بازرسی سازمان صنعت، معدن و تجارت گزارش دهند.

 

انتهای پیام/ط

http://dana.ir/1066006
ارسال نظر
نظرات
بنر جام جهانی کانال_دانا_داخلی سلام_صفحات_داخلی