شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: سیاسی
ساعت: 11:37 منتشر شده در مورخ: 1395/12/27 شناسه خبر: 1066378
عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس با اشاره به شرایط نا‌امن ترکیه، گفت: توصیه به مسافران برای عدم سفر به ترکیه به دلیل حفظ جان مسافران است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از تسنیم مرتضی صفاری نطنزی عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی با اشاره به مشکلات به وجود آمده برای توریست‌های ایرانی از سوی مرزبانان و پلیس ترکیه، اظهار داشت: شرایط حال حاضر کشور ترکیه برای حضور گردشگران ایرانی ناامن و نامناسب است.
 وی با بیان اینکه متاسفانه هموطنان نا‌امن بودن ترکیه را باور نمی‌کنند، گفت: از این رو دستگاه‌های مسئول باید اطلاع رسانی دقیقی درباره وضعیت فعلی و شرایط نا‌امن و نا مناسب ترکیه انجام دهند.
عضو کمیسیون امنیت‌ملی مجلس با اشاره به برخوردهای توهین‌آمیز و ضرب و شتم مسافران ایرانی در مرز بازرگان، تصریح کرد: موضوع برخورد نا ‌مناسب با مسافران ایرانی از سوی پلیس و مرزبانان ترکیه‌ای با هم وطنانمان را در کمیسیون امنیت ملی مجلس به عنوان کمیسیون تخصصی در جلسه کمسیون پس از تعطیلات سال نو با حضور مسئولانی از وزارت خارجه بررسی می‌کنیم.
صفاری نطنزی با بیان اینکه مسافران ایرانی می‌توانند در تعطیلات سال نو بجای ترکیه، مقصد خارجی دیگر یا یکی از مناطق گردشگری داخلی را انتخاب کنند، گفت: مسافران ایرانی باید توجه داشته باشند که پیشنهاد عدم سفر به ترکیه فقط به دلیل وضعیت نا امن ترکیه و حفظ جانشان است.

http://dana.ir/1066378
ارسال نظر
نظرات
کانال_دانا_داخلی سلام_صفحات_داخلی
Page Generated in 0/0273 sec