شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: بین الملل
ساعت: 14:30 منتشر شده در مورخ: 1395/12/27 شناسه خبر: 1066481
گروه موسوم به 'مرکز رسانه ای احوال امت 'وابسته به داعش روز جمعه با انتشار تصویری در شبکه های اجتماعی،حمله به تاج محل را یکی از اهداف مهم داعش در هند اعلام کرد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ سازمان های اطلاعاتی هند نیز روز جمعه با صدوربیانیه ای اعلام کردند در تصویر منتشر شده بر روی شبکه های اجتماعی ،یک شبه نظامی با آرپی جی بنای تاریخی تاج محل را نشانه گرفته است .

در ادامه بیانیه سازمان های اطلاعاتی هند آمده است قرار گرفتن یک خودرو سیاه رنگ در پائین تصویر و نوشتن عبارت ' هدف بعدی داعش ' در کنار تصویر تاج محل،احتمال حمله تروریستی داعش با خودرو به این مکان را تقویت می کند.

گروه های وابسته به داعش، تاکنون چندین بار هند را تهدید به حمله تروریستی کرده اند.
داعش ماه گذشته نیز پس از کشته شدن یک عضو این گروه در لکهنو ،هند را تهدید به حمله کرد.

براساس گزارش سازمان های امنیتی، تاکنون 75 نفر از شهروندان هندی به گروه تروریستی داعش پیوسته اند که 45 نفر از آنان از ایالت های جنوبی هند بوده اند که با فرار از هند به داعش در سوریه و عراق پیوسته اند.

سازمان های امنیتی هند، همچنین 37 نفر که قصد خروج از هند برای پیوستن به داعش در عراق و سوریه را داشتند، دستگیرکرده اند.

سازمان های امنیتی و اطلاعاتی هند اقدامات خود را برای کنترل و مدیریت رسانه های اجتماعی که داعش به طور گسترده از آنها برای جذب جوانان استفاده می کند، افزایش داده است.

در ماه ژانویه سال گذشته سازمان تحقیقات ملی هند توانست در عملیات گسترده در هند، 25 نفر را به اتهام ارتباط با گروه تروریستی داعش دستگیر کند.

منبع: ایرنا

http://dana.ir/1066481
ارسال نظر
نظرات
کانال_دانا_داخلی سلام_صفحات_داخلی
Page Generated in 0/0273 sec