شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان کهکیلویه و بویراحمد
ساعت: 10:42 منتشر شده در مورخ: 1395/12/30 شناسه خبر: 1067948
واژگونی اتوبوس در جاده یاسوج-اصفهان 2 کشته و 9 مصدوم برجا گذاشت + تصاویر
رییس مرکز اورژانس و فوریت های پزشکی کهگیلویه و بویراحمد از واژگونی یکدستگاه اتوبوس در محور یاسوج -اصفهان خبر داد و گفت: این حادثه 9 مصدوم و 2 کشته برجای گذاشت.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از صبح زاگرس، جلال پورانفرد در گفت و گو با خبرنگار این پایگاه خبری گفت: یک دستگاه اتوبوس در اثر برخورد با پیکان واژگون شده که متاسفانه در این تصادف 2 نفر در دم جان باختند.

وی بیان کرد: طبق تماس تلفنی در ساعت  ۲۳:۲۲ با مرکز پیام اورژانس ۱۱۵ شهرستان دنا مبنی بر واژگونی یکدستگاه اتوبوس در محور یاسوج اصفهان بعد از تونل ۱۲ بلا فاصله ۵ دستگاه آمبولانس سبک و یکدستگاه  اتوبوس امبولانس به محل حادثه اعزام شدند.

جلال فرد عنوان کرد: همزمان EOC اورژانس ۱۱۵ با حضورمعاون جدید درمان دانشگاه علوم پزشکی یاسوج و رئیس اورژانس استان با یک دستگاه خودروی فرماندهی عملیات به محل اعزام شدند.

رییس مرکز  اورژانس و فوریت های پزشکی کهگیلویه و بویراحمد افزود: پس از تریاژ و و اقدامات اولیه درمانی سه نفر از مصدومین توسط آمبولانس های پاتاوه و ۷۰۷  و شش مصدوم دیگر با اتوبوس آمبولانس جهت ادامه روند درمان به بیمارستان شهید بهشتی یاسوج انتقال داده شدند. همچنین سه دستگاه آمبولانس از شهرهای لردگان و سمیرم  جهت کمک رسانی به محل حادثه حضور داشتند.
وی با بیان اینکه سرنشینان اتوبوس 6 نفر و سرنشینان پیکان نیز 5 نفر بودند ادامه داد: متاسفانه دو نفر از سرنشینان سواری پیکان بعلت شدت حادثه در دم جان خود را از دست دادند و شش نفر مسافر اتوبوس و سه نفر سرنشینان خودرو سواری پیکان نیز مصدوم شدند.

علت حادثه در دست بررسی است.

---
---
---
---
---
---
---
 
---
---
---
---
---
---

انتهای پیام/

http://dana.ir/1067948
ارسال نظر
نظرات
کانال_دانا_داخلی سلام_صفحات_داخلی
Page Generated in 0/0549 sec