شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان کهکیلویه و بویراحمد
ساعت: 11:23 منتشر شده در مورخ: 1396/01/07 شناسه خبر: 1071369
فرمانده انتظامی کهگیلویه با یار دیرین امام(ره) و رهبری دیدار کرد/موفقیت نیروی انتظمی مرحون حمایت های روحانیت است
رئیس حوزه علمیه شهر دهدشت در دیدار فرمانده انتظامی شهرستان کهگیلویه، گفت: ناجا در همه صحنه ها و مأموریت ها امتحانش را پس داده و همواره خوش درخشیده است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از صبح زاگرس، در این دیدار میر احمد تقوی با بیان اینکه پیرو اهل بیت بودن یک عنایت است، گفت: علیرغم درگیری و ناامنی در کشورهای همسایه، شاهد آرامش، امنیت و همزبانی در کشورمان هستیم که اینها جز با ولایت مداری به دست نمی آید.

وی با بیان اینکه نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران همواره بازوی ولایت بوده، تصریح کرد: ناجا در همه صحنه ها و مأموریت ها امتحانش را پس داده و همواره خوش درخشیده است. 
 
رئیس حوزه علمیه شهر دهدشت با قدردانی از عملکرد نیروی انتظامی در تأمین نظم و امنیت، خاطر نشان کرد: نعمت وجود شما سبزپوشان نیروی انتظامی در بین مردم و جامعه نعمت بزرگی است، امیدواریم این نعمت همیشه و در همه جا مستدام باشد. 
 
میراحمد تقوی با بیان اینکه ناجا یکی از سازمان هایی است که چندین مأموریت مختلف بر عهده دارد، افزود: عمده ترین این مأموریت ها برقراری نظم و امنیت، حفاظت و حراست از مرزها و از همه مهم تر حفاظت و حراست از ارزش های نظام جمهوری اسلامی ایران است. 
 
در ادامه این دیدار فرمانده انتظامی شهرستان کهگیلویه ضمن تبریک سال جدید به این عالم فقید، گفت: آرامش اجتماعی و افزایش احساس امنیت عمومی ثمره تعامل دستگاه های دولتی، مردم و نیروی انتظامی است و این تعامل باید برای خدمت مطلوب به مردم باشد. 
 
سرهنگ "منوچهر سیاهپور"اظهار داشت: ائمه جمعه و جماعات از ارکان تولید نظم و امنیت در کشور هستند و یکی از موفقیت های پلیس مرهون رابطه صمیمی این نیرو با روحانیت است. 
 

انتهای پیام/

http://dana.ir/1071369
ارسال نظر
نظرات