شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان خراسان جنوبی
ساعت: 14:55 منتشر شده در مورخ: 1396/01/29 شناسه خبر: 1086539
سرپرست دفتر نظارت و بازرسی انتخابات خراسان جنوبی:
توزیع چندین ماشین گل در سفر یک وزیر به استان جنبه تبلیغاتی دارد/ متاسفانه بودجه بیت المال به نفع فرد و گروه خاصی هزینه می‌شود
سرپرست دفتر نظارت و بازرسی انتخابات خراسان جنوبی گفت: برخی از جلساتی که چند وقت اخیر در استان برگزاری می شوند جنبه تبلیغاتی برای ستادهای انتخاباتی دارند و افرادی که به این جلسات دعوت شده بودند عضو ستادهای انتخاباتی برخی افراد بودند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از خاورستان، حجت الاسلام علی محمدی، سرپرست دفتر نظارت و بازرسی انتخابات خراسان جنوبی در ستاد پیشگیری و رسیدگی به جرائم و تخلفات انتخاباتی خراسان جنوبی گفت: متاسفانه در این استان تبلیغات زود هنگام انتخاباتی شروع شده است و افرادی در این زمینه دخیل هستند که باید مجری قوانین باشند.

وی افزود: برخی از جلساتی که چند وقت اخیر در استان برگزاری می شوند جنبه تبلیغاتی برای ستادهای انتخاباتی دارند و افرادی که به این جلسات دعوت شده بودند عضو ستادهای انتخاباتی برخی افراد بودند.

سرپرست دفتر نظارت و بازرسی انتخابات خراسان جنوبی خاطرنشان کرد: در یک شهرستانی از خراسان جنوبی که مردم بسیار نیازمند هستند چندین ماشین مملو از گل توزیع می شود و این کار جز جنبه تبلیغاتی هدف دیگری ندارد.

حجت الاسلام محمدی یادآورشد: برگزاری ستاد پیشگیری و رسیدگی به جرائم و تخلفات انتخاباتی خراسان جنوبی کار درستی است و قوه قضاییه در بحث انتخابات یک نیروی مستقل است که برای پیشگیری و رسیدگی به جرائم و تخلفات انتخاباتی فعالیت می کند.

وی تصریح کرد: پیشگیری و رسیدگی به جرائم و تخلفات باید به موقع صورت بگیرد چراکه در انتخابات گذشته یک سری تعلل هایی در خصوص رسیدگی و پیگیری جرائم انتخاباتی در استان وجود داشت.

سرپرست دفتر نظارت و بازرسی انتخابات خراسان جنوبی بیان کرد: از همه درخواست دارم که بحث رسیدگی به جرائم را جدی بگیرند و حق همه مردم باید رعایت شود.

 

محمدی تاکید کرد: بودجه بیت المال در جاهایی هزینه می شود که به نفع فرد یا گروه خاصی است اما متاسفانه همه ما در برابر این موضوع سکوت می کنیم.

وی گفت: باید سعی کنیم در برنامه های انتخاباتی دین خود را به دنیای دیگران نفروشیم چراکه انتخابات به پایان می رسد و آنچه که باقی می ماند عمل من و شما است.

 

انتهای پیام/

http://dana.ir/1086539
ارسال نظر
نظرات
کانال_دانا_داخلی سلام_صفحات_داخلی
Page Generated in 0/0329 sec