شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان خراسان جنوبی
ساعت: 14:29 منتشر شده در مورخ: 1396/01/30 شناسه خبر: 1087183
مدیر کل کمیته امداد خراسان جنوبی خبر داد
بهره مندی بیش از ۶ هزار مددجو از وام کارگشایی
مدیر کل کمیته امداد استان خراسان جنوبی خبر داد تسهیلات قرض‌الحسنه کارگشایی به منظور رفع مشکلات درمانی، تحصیلی، مسکن و سایر نیازهای مددجویان پرداخت می‌شود.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا،رضا سلم آبادی، مدیرکل کمیته امداد استان خراسان جنوبی در گفتگو با خاورستان،با بیان اینکه طی سال گذشته شش هزار و ۲۱۴ نفر از مددجویان تحت حمایت این نهاد موفق به دریافت وام کارگشایی شده اند، افزود: طی این مدت بیش از ۸۹ میلیارد و ۸۸۷ میلیون ریال تسهیلات به عنوان وام کارگشایی به مددجویان تحت حمایت پرداخت شده است.

 

سلم آبادی با اشاره به اینکه هم اکنون ۹۸۵ نفر از نیازمندان در نوبت دریافت وام کارگشایی هستند، تصریح کرد: برای رفع مشکلات درمانی، تحصیلی، مسکن و سایر نیازهای مددجویان واجدشرایط، تسهیلات قرض‌الحسنه کارگشایی به آنها پرداخت می‌شود.

 

وی با اشاره به اینکه وام کارگشایی با هدف حل مشکلات خانواده‌های تحت حمایت پرداخت می شود، اظهارکرد: تسهیلات قرض‌الحسنه کارگشایی به منظور رفع مشکلات درمانی، تحصیلی، مسکن و سایر نیازهای مددجویان پرداخت می‌شود.

 

سلم آبادی با بیان اینکه کمیته امداد استان با هدف رفع مشکلات معیشتی مددجویان، خدمات مختلفی را در طول سال به آنها ارائه می‌دهد، افزود: پرداخت وام‌های کارگشایی علاوه بر رفع مشکلات معیشتی مددجویان موجب توانمندسازی آنها می شود.

 

انتهای پیام/

 

http://dana.ir/1087183
ارسال نظر
نظرات
بنر جام جهانی کانال_دانا_داخلی سلام_صفحات_داخلی