شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان خراسان جنوبی
ساعت: 14:28 منتشر شده در مورخ: 1396/01/30 شناسه خبر: 1087191
امام جمعه بیرجند:
باید روحیه عشق و فرهنگ اهل بیت (ع) را احیا کنیم
امام جمعه بیرجند گفت: باید روحیه عشق و فرهنگ اهل بیت (ع) را احیا کنیم چراکه اگر بهترین مکان ها را بسازیم اما فرهنگ اهل بیت را احیا نکنیم هیچ ارزشی ندارد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از خاورستان، حجت الاسلام علی رضایی بیرجندی امام جمعه بیرجند در جلسه شورای سیاستگذاری ستاد بازسازی عتبات عالیات خراسان جنوبی اظهار کرد: گاهی اوقات ما از نعمت های دنیا برخوردار نمی شویم در حالی که قرآن می فرماید متاع این دنیا قلیل است.

 

وی افزود: ما مالکیت را با تمتع یکسان می دانیم درحالی که بسیاری هستند خیلی امکانات را دارند اما بهره ای از آن نمی برند باید هم از متاع دنیا و هم از متاع آخرت بهره بریم.

 

امام جمعه بیرجند خاطرنشان کرد: کسانی که عشق امام حسین (ع) را نمی شناسد لنگر هستند و این به این معنا است که نه خودشان رشد می کند و نه می گذارد دیگران رشد کنند.

رضایی با اشاره به اینکه باید روحیه اهل بیت و عشق و فرهنگ اهل بیت را احیا کنیم، گفت: اگر بهترین مکان ها را بسازیم اما فرهنگ اهل بیت را احیا نکنیم هیچ ارزشی ندارد.

 

وی گفت: این عالم حتی برای اهل بیت مرکز رشد است و ان شاء الله بتوانیم روح عزت را بسازیم.

 

امام جمعه بیرجند بیان کرد: برای نهادینه کردن فرهنگ ابا عبدالله الحسین(ع) باید از فرصت گرد هم آمدن بانوان برای بافت فرش در راستای کمک به بازسازی عتبات عالیات استفاده شود.

 

انتهای پیام/

http://dana.ir/1087191
ارسال نظر
نظرات
بنر جام جهانی کانال_دانا_داخلی سلام_صفحات_داخلی