شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان خراسان جنوبی
ساعت: 16:53 منتشر شده در مورخ: 1396/01/30 شناسه خبر: 1087316
استاندار خراسان جنوبی:
آینده استان در بخش صنعت امید بخش است/در حوزه راه آهن خراسان جنوبی به زودی شاهد اتفاقات خوب خواهیم بود
استاندار خراسان جنوبی با بیان این که در بحث راه آهن استان،با موافقت رییس جمهور،به زودی شاهد اتفاقات خوب خواهیم بود،گفت:انتظارمان آن است که امسال عملیات خط ریل بیرجند_کال شور در مشهدآغاز شود.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا به نقل از خاورستان، سید علی اکبر پرویزی استاندار خراسان جنوبی ظهر امروز در نخستین کنفرانس علمی فرصت های سرمایه گذاری در خراسان جنوبی،اظهار کرد:لازمه توسعه زیرساخت هایی همچون آب،برق،گاز و شبکه های ارتباطی در استان،توسعه سرمایه گذاری است.

 

پرویزی اظهار کرد:با پیگیری های رییس جمهور در بحث راه آهن استان،اتفاقات خوبی در راه است.

 

وی آینده خراسان جنوبی را در بخش صنعت،امید بخش دانست و افزود:انتظار می رود که امسال،خط ریل بیرجند_کال شور در مشهد آغاز شود.

 

استاندار خراسان جنوبی ادامه داد: آنچه مسلم است آن است که معادن خراسان جنوبی نیاز مبرم به ریل دارند و بایستی خط ریل این استان در راستای سرمایه گذاری بیشتر در حوزه صنعت استان انجام شود.
 
 
پرویزی با اشاره به این نکته که در سال گذشته عمده تلاش ما دنبال کردن زیرساخت های خراسان جنوبی بوده است،تصریح کرد:تاکنون بالغ بر 150هزار کیلومتر عکس هوایی از استان تهیه شده که عکس های مذکور در آینده ای نه چندان دور،تبدیل به نقشه می شود.
 
 

وی اضافه کرد: تلاش می شود تا اطلس معدنی کشور برای اولین بار تهیه و متعاقب آن در اختیار سرمایه گذاران قرار گیرد.

 

استاندار خراسان جنوبی با تاکید براین که بایستی اطلاعات خوب و کاملی در بحث شناسایی معادن استان داشته باشیم،یادآور شد:انتظار می رود که اطلس های معادن استان به زودی تکمیل و در اختیار سرمایه گذاران قرار گیرد.

 

پرویزی ضمن تشکر ویژه از دانشگاه صنعتی بیرجند به دلیل برگزاری کنفرانس علمی فرصت ها و محدودیت های سرمایه گذاری در خراسان جنوبی،بیان کرد:لازم است که کمیته ای در خصوص پیگیری نظرات و پیشنهادات مطرح شده در این کنفرانس تشکیل شده و نظرات را دنبال فرمایند.

 

انتهای پیام/

http://dana.ir/1087316
ارسال نظر
نظرات
کانال_دانا_داخلی سلام_صفحات_داخلی
Page Generated in 0/0270 sec