شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان خراسان رضوی
ساعت: 14:25 منتشر شده در مورخ: 1396/01/31 شناسه خبر: 1087724
دبیر کل بنیاد هابیلیان:
منافقین دربست در اختیار سرویس‌های جاسوسی آمریکا و اسرائیل هستند
دبیر کل بنیاد هابیلیان با اشاره به دیدار اخیر سناتور جمهوری‌خواه آمریکا با سرکرده گروهک تروریستی منافقین تأکید کرد: منافقین دربست در اختیار سرویس‌های جاسوسی آمریکا و اسرائیل هستند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ سید محمدجواد هاشمی نژاد در گفتگو با نسیم سرخس، درباره دیدار اخیر سناتور جمهوری‌خواه آمریکا با سرکرده گروهک تروریستی منافقین اظهار کرد: این دیدار روسیاهی دیگری بر روسیاهی‌های شبکه نفاق افزود.

 

دبیر کل بنیاد هابیلیان (خانواده شهدای ترور کشور) افزود: این شبکه و سازمانی است که برای مبارزه با آمریکا شکل گرفت و انحرافش از بدو تشکیل، این سازمان را به مرحله‌ای کشانده که در حال حاضر هر چه ضد ایرانی و هر چه آمریکایی است باعث فخر و مباحات این گروهک شده است.

 

تشبثات منافقین برای بقا است

وی تصریح کرد: اقدامات منافقین نشان‌دهنده این است که این گروهک هیچ آبرویی در بین ملت ایران برای خودش تصور نمی‌کند، بنابراین این تشبثات را برای بقایش انجام می‌دهد.

 

هاشمی نژاد ادامه داد: آمریکا و سرویس‌های جاسوسی او و رژیم صهیونیستی برای اینکه بتوانند علیه جمهوری اسلامی اقداماتی را داشته باشند، احتیاج به عواملی دارند و این از قبل هم معمول بوده است.

 

دبیر کل بنیاد هابیلیان بیان داشت: وقتی کشورهایی به کشوری دیگر حمله می‌کردند، نیازمند ستون پنجم از همان کشور بودند تا بتوانند اهداف خود را پیش ببرند و این نقشی است که منافقین بر عهده دارند و هر کشوری که علیه کشور ما به هر دلیلی اقدامی بخواهد انجام دهد، منافقین دربست خودشان را در اختیار آن‌ها قرار می‌دهند.

 

منافقین دربست در اختیار سرویس‌های جاسوسی آمریکا و اسرائیل هستند

وی عنوان کرد: منافقین در برهه‌ای در اختیار سرویس‌های جاسوسی و امنیتی فرانسه و غرب درمی‌آیند و بعدازآن در اختیار صدام قرار می‌گیرند و وقتی صدام توسط آمریکایی‌ها ساقط می‌شود، دربست در اختیار سرویس‌های جاسوسی آمریکایی و اسرائیلی قرار می‌گیرند.

 

هاشمی نژاد اظهار داشت: دست آمریکایی‌ها علیه جمهوری اسلامی قطعاً پر نیست که مجبور می‌شوند به گروهک روسیاه منافقین متوسل شوند.

 

دبیر کل بنیاد هابیلیان ادامه داد: آنچه اهمیت دارد به‌هرحال منافقین یک ابزار هستند و نمی‌توانیم این را نادیده بگیریم؛ ۵۰ سال سابقه روسیاهی و جاسوسی علیه ملت ایران تجربیاتی به آن‌ها آموخته است و این تجربیات را در اختیار سرویس‌های امنیتی غربی قرار می‌دهند.

 

وی افزود: منافقین به دنبال این هستند که تأثیرگذاری‌هایی را داشته باشند و در مقاطعی این اقدامات را انجام می‌دهند، همان‌طور که در جنگ تحمیلی زمانی که در اختیار صدام قرار گرفتند، منافعی را به او رساندند و از طرفی صدام از آن‌ها حمایت می‌کرد.

 

منافقین در نزدیکی کاخ سفید دفتر دارند

هاشمی نژاد به حمایت‌های کاخ سفید از گروهک تروریستی منافقین اشاره کرد و  بیان داشت: کاخ سفید گروهک تروریستی منافقین را در لیست گروه‌های تروریستی قرار داده بود، اما امروز در نزدیکی کاخ سفید به آن‌ها دفتر می‌دهد و معنایش این است که منافعی را از طریق این گروهک دنبال می‌کنند.

 

دبیر کل بنیاد هابیلیان اظهار داشت: انتقال منافقین از کشور عراق به کشور آلبانی با تلاش جنگ‌طلبان آمریکایی صورت گرفت و این نشان می‌دهد عملکرد منافقین صد در صد به سمت سیاسی و جاسوسی بودن تعریف شده است.

 

وی عنوان کرد: منافقین به دنبال این هستند که تأثیرگذاری‌هایی را بر مسائل روز کشور ما داشته باشند و این نقشی است که در آینده بازی خواهند کرد.

 

هرسال شاهد موج‌آفرینی‌هایی علیه جمهوری اسلامی توسط منافقین هستیم

هاشمی نژاد با تأکید بر اینکه هرساله در مقاطع مشخصی شاهد موج‌آفرینی‌هایی علیه جمهوری اسلامی توسط گروهک تروریستی منافقین هستیم، تصریح کرد: پس از قطعنامه ۵۹۸ به دستور صدام جنایتکار، منافقین به کشور ایران حمله کردند و عوامل و تشکیلات خودشان را از داخل که عمدتاً در زندان‌ها مستقر بودند و بسیاری از ترورها هم توسط همین‌ها اتفاق افتاد سازمان‌دهی کردند، بنابراین این‌ یک امر طبیعی است که با چنین گروه‌هایی به‌عنوان یک گروه نظامی برخورد شود.

 

دبیر کل بنیاد هابیلیان ادامه داد: در آن مقطع حضرت امام (ره) مطابق عرف همه کشورها و همچنین آموزه‌های دینی و شرعی، مجدداً کسانی را که در وطن‌فروشی منافقین نقش داشتند، دستور بازبینی پرونده‌های آن‌ها را دادند و کسانی که راسخا معتقد بودند که همچنان بر ایده‌ها و آرمان‌های منافقین پایبند هستند، همان حکم سربازانشان در مرزها برای آن‌ها اجرا شد.

 

وی تصریح کرد: برخی از منافقین پس از آزادی، به کشور عراق بازگشتند و گرگ‌هایی شدند که بسیاری از فجایعی که بعدها در مرزهای ما رخ داد، توسط همین گروه‌ها انجام شد.

 

هاشمی نژاد در پایان اظهار داشت: منافقین در این مقطع هم تلاش دارند نقش‌آفرینی‌هایی را داشته و تاریخ را دست‌کاری کنند و برخی از عوامل داخلی خودمان هم ناآگاهانه بدون اینکه توجهی به پشت پرده این اقدامات داشته باشند، به این مسائل دامن می‌زنند که باید هوشیار باشیم.

انتهای پیام/

 

http://dana.ir/1087724
ارسال نظر
نظرات
بنر جام جهانی کانال_دانا_داخلی سلام_صفحات_داخلی