شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان تهران
ساعت: 16:39 منتشر شده در مورخ: 1396/01/31 شناسه خبر: 1088088
رئیس دفتر فرمانده ناجا:
جانبازان یادگاران پر افتخار ایران اسلامی و الگو های ارزنده جامعه هستند
رئیس دفتر فرمانده ناجا گفت: جانبازان یادگاران پر افتخار ایران اسلامی و الگو های ارزنده برای جامعه ما هستند و باید قدرنان را بدانیم..

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از قرچک آنلاین- سردار محمود صــادقی رئیس دفتر فرمانده ناجا به همراه سردار عبدالـــرضا ناظری فرمانده انتظامی ویژه شرق استان تهران با جانبازان "قادر علیزاده"و "ابوالفضل یونسی شکیب" در شهرستان قرچک دیدار کردند.

سردار محمود صــادقی با ارج نهادن به صبر و شکیبایی خانوادهای این عزیزان، اظهار داشت: قدردانی از خانواده شهدا، جانبازان و ایثارگران احترام به مقام والای این عزیزان و ادای دینی هرچند ناچیز است.

وی گفت: جانبازان با ایثار و جانفشانی در راه اعتلای امنیت و آرامش کشور عزیزمان ایران جسم خود را خالصانه تقدیم راه اسلام کردند، ما برای همیشه مدیون فداکاری های جانبازان و خون پاک شهدای پر افتخار انقلاب اسلامی هستیم و امیدواریم با حفظ اقتدار و امنیت جامعه، ادامه دهنده راه آنان باشیم.

این مقام ارشد انتظامی با اشاره به فداکاری ها و از جان گذشتگی های عظیم این بزرگواران خاطر نشان کرد : قدردانی از اسوه های رشادت، شجاعت و ایثار که در راه ارزش های والای اسلام و در راه خدا بهترین هستی خود را نثار کردند از وظایف همه آحاد جامعه است.

در ادامه سردار عبدالرضا ناظری فرمانده انتظامی شرق استان تهران مقام شهدا و جانبازان رابسیار والا وارجمند برشمردو افزود: وجودنعمت آرامش درجامعه مرهون بزرگ مردانی است که بامجاهدت خود اقتداروقدرت ایران راپایه گذاری و به جهانیان معرفی کردند.

وی سرکشی از خانواده‌های شهدا و جانبازان را از اولویت کاری فرماندهی انتظامی شرق استان تهران دانست و تصریح کرد: جامعه اسلامی مدیون شهدا، جانبازان و خانواده‌های معظم آنان است و هر چه تلاش کنیم در مقابل عظمت و بزرگی این عزیزان ناچیز است.

در پایان این دیدار ها به پاس ارج نهادن به رشادت های این جانبازان عزیز با تقدیم هدیه ای از فداکاری ها و ایثارگری های آنان تجلیل بعمل آمد.

انتهای پیام/

http://dana.ir/1088088
ارسال نظر
نظرات
بنر جام جهانی کانال_دانا_داخلی سلام_صفحات_داخلی