شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان قزوین
ساعت: 16:39 منتشر شده در مورخ: 1396/01/31 شناسه خبر: 1088131
ادامه سفرهای پرتعداد روحانی؛
سفرهای استانی یا انتخاباتی رییس جمهور؟!/ این بار قزوین
طی هفته‌های اخیر سفر حسن روحانی رئیس جمهور کشورمان به استان‌های مختلف برای افتتاح برخی از پروژه‌های افتتاح شده و نیمه کاره شروع شده است که جنبه انتخاباتی دارد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از صبح قزوین؛ سرانجام پس از گمانه زنی‌های فراوان و اعلام غیررسمی سفر رییس دولت یازدهم به قزوین، فریدون همتی استاندار قزوین از سفر دکتر روحانی ریاست جمهوری به استان قزوین در روز یکشنبه سوم اردیبهشت ماه جاری خبر داد.

فریدون همتی در برنامه گفت‌وگوی ویژه خبری سیمای مرکز قزوین با اشاره به سفر قریب الوقوع رئیس جمهور به استان قزوین اظهار کرد: برنامه‌های رییس جمهور در روز یکشنبه سوم اردیبهشت ماه، شرکت و سخنرانی در پنجمین دوره اجلاس بین المللی مجمع شهرهای اسلامی در شهر قزوین و همچنین افتتاح چندین طرح و پروژه خواهد بود.
وی افزود: پنجمین اجلاس بین المللی مجمع شهرهای اسلامی بهترین فرصت برای شناساندن شهر قزوین به میهمانان داخلی و خارجی است و ما باید تمام تلاش خود را در این جهت به کار بندیم.
گفتنی است؛ در سفر ریاست جمهوری به استان قزوین چندین طرح عمرانی و تولیدی افتتاح و به بهره برداری خواهند رسید.
گفتنی است؛ افتتاح پارک 22 هکتاری مهرگان، پروژه‌های کشاورزی و آبیاری تحت فشار، افتتاح و کلنگ‌زنی بیمارستان‌های 1000 و 700 تخت‌خوابی، افتتاح چندین پروژه صنعتی بزرگ از جمله طرح‌های افتتاحی توسط رئیس‌جمهور خواهد بود.
طی هفته‌های اخیر سفر حسن روحانی رئیس جمهور کشورمان به استان‌های مختلف برای افتتاح برخی از پروژه‌های افتتاح شده و نیمه کاره شروع شده است و به گفته بسیاری از کارشناسان سیاسی به دلیل عدم رضایت مردم از عملکرد دولت یازدهم این سفرها دولت جنبه انتخاباتی دارد و برای جلب آرای مردمی در ایام نزدیک به انتخابات است.
انتهای پیام/
http://dana.ir/1088131
ارسال نظر
نظرات
بنر جام جهانی کانال_دانا_داخلی سلام_صفحات_داخلی