شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان آذربایجان شرقی
ساعت: 17:18 منتشر شده در مورخ: 1396/01/31 شناسه خبر: 1088151
دبیرکل اتحادیه جامعه اسلامی دانشجویان کشور؛
دولت سعی در لاپوشانی کم‌کاری‌های خود دارد/ اقدام صداوسیما در به تصویر کشیدن حاشیه‌های پیرامون سیل انقلابی بود
متین منتظمی با اشاره به اقدامات صدا و سیما در راستای پوشش خبری و تصویری سیل، این اقدام را انقلابی و فشارهای دولت را به‌منظور جلوگیری از عیان حقایق دانست.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ متین منتظمی در گفت‌‌وگو با آناج، صدا و سیما را زبان گویای ملت دانست و ابراز کرد: باید مسائل و مشکلات مردم از طریق رسانه‌ها علی الخصوص رسانه ملی و استانی مورد پوشش قرار گیرد.

وی ادامه داد: با توجه به نزدیکی به ایام انتخابات انتظارات زیادی از رسانه ملی برای برخی اقدامات انتخاباتی می‌رود و لازم است در تریبون‌هایی دو طرفه مشکلات و مسایل مطرح گردد.

دبیرکل اتحادیه جامعه اسلامی دانشجویان کشور ضمن تشکر از صدا و سیمای آذربایجان‌شرقی در راستای پوشش خبری و تصویری حادثه سیل آذرشهر و عجب‌شیر، تصریح کرد: تلاش‌های صدا و سیما برای بیان مطالبات و انتظارات مردم از دولت جای تشکر و قدردانی دارد.

وی با اشاره به فشارهای سیاسیون منتسب به دولت علیه رسانه ملی، تاکید داشت: انتظار ما این است که صدا و سیما به این اقدام انقلابی خود را ادامه دهد و در مقابل فشارهای سیاسیون ایستادگی نماید.

این فعال دانشجویی بیان کرد: ما به عنوان جنبش دانشجویی کشور از رسانه ملی انتظار داریم که مطالبات مردم را همچون صدا و سیمای آذربایجان شرقی پیگیری کنند.

وی با بیان اینکه دولت سعی در پوشاندن کم کاری خود دارد، متذکر شد: دولت برای پوشاندن عیب‌های خود در حادثه سیل آذرشهر و عجب‌شیر به صدا و سیما اعمال فشار می‌کند که ما به عنوان جنبش دانشجویی از این اقدام صدا و سیمای آذربایجان‌شرقی حمایت می‌کنیم.

منتظمی در پایان افزود: انتظار می‌‌رود صدا و سیما همچون مسئله اخیر مطالبات ملت و حرکت انقلابی را به دور از جانبداری سیاسی ادامه دهد.

انتهای پیام/

http://dana.ir/1088151
ارسال نظر
نظرات
بنر جام جهانی کانال_دانا_داخلی سلام_صفحات_داخلی