شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان بوشهر
ساعت: 17:17 منتشر شده در مورخ: 1396/01/31 شناسه خبر: 1088161
یادداشت
رد صلاحیت روحانی با امضای جهانگیری
مهلت پنج روزه ی شورای نگهبان برای بررسی صلاحیت نامزدهای ریاست جمهوری امروز به پایان می رسد که البته تا پنج روز نیز قابل تمدید است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از گام نیوز  اگر چه گمانه زنی های مختلفی درباره تأیید٬ رد یا عدم احراز صلاحیت نامزدهای شاخص مطرح و تکذیبیه هایی صادر شده و نتیجه بررسی ها را در هاله ای از ابهام فرو برده اما به طور خاص در مورد آقای روحانی علاوه بر گمانه ها٬ تحلیل های متعددی ارائه شده که هر کدام از زاویه ای به موضوع پرداخته و درباره وضعیت صلاحیت وی نتیجه گیری کرده است.
 نکته حائز اهمیتی که وضعیت بررسی صلاحیت روحانی را تحت تأثیر قرار می دهد نام نویسی دیرهنگام اسحاق جهانگیری و تن دادن روحانی برای کاندیداتوری وی است‌.
اگرچه این اتفاق نیز خود از منظرهای مختلف قابل تحلیل و بررسی است اما همه آن تحلیل ها ما را به این نتیجه قطعی می رساند که " روحانی با امضای جهانگیری رد صلاحیت شد."
 ترس از ناتوانی در مناظره با رقبا ٬ ناتوانی و نداشتن حضور ذهن کافی برای ارائه آمار و ارقام ٬ ریزش رأی پیش بینی نشده و هر دلیل دیگری که جهانگیری و روحانی را به این نتیجه رسانده باشد باعث می شود که حالا دیگر صاحبان آرای خاکستری و حتی بخش قابل توجهی از جریان اصلاح طلب از روحانی عبور کنند و چشم به اتفاقات آتی بدوزند.‌
 پس باید منتظر ماند تا در پی تحرکات سیاسی پیش رو٬ روند جهت گیری افکار عمومی و رانده شدن آراء به سمت نامزدها آغاز شود.

رفیعی نژاد- مسئول کمیته رسانه و فضای مجازی جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی استان بوشهر

انتهای پیام/

http://dana.ir/1088161
ارسال نظر
نظرات
کانال_دانا_داخلی سلام_صفحات_داخلی
Page Generated in 0/0259 sec