شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان همدان
ساعت: 12:44 منتشر شده در مورخ: 1396/02/07 شناسه خبر: 1092665
رئیس دانشگاه آزاد ملایر:
دانشکده پیراپزشکی واحد آزاد ملایر از مهرماه دانشجو پذیرش می‌کند
رئیس دانشگاه آزاد ملایر اظهار امیدواری کرد: با پیگیری‌های انجام‌شده دانشکده پیراپزشکی ملایر از مهرماه با جذب دانشجو در 8 رشته آغاز به کار می‌کند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا، به نقل از ملایری‌ها؛ عباس ملک حسینی در آیین تجلیل از آیت‌الله احمدی در دانشگاه ملایر با اعلام این خبر بیان کرد: با پیگیری‌ها انجام‌شده توسط نماینده‌های ملایر و در سفر وزیر بهداشت به ملایر مجوز راه‌اندازی دانشکده پیراپزشکی دانشگاه آزاد ملایر کسب شد.

وی افزود: سایت 23 هکتاری دانشگاه آزاد ملایر واقع در با ملایر به دانشکده پیراپزشکی تبدیل‌شده و صحبت‌های انجام‌شده با نماینده‌های وزارت خانه این مکان به  قطب پیراپزشکی استان تبدیل می‌شود.

رئیس دانشگاه آزاد ملایر گفت: واحد آزاد ملایر از سال 67 و با یک‌رشته تحصیلی آغاز به کارکرد و امروز این دانشگاه با 4 هزار دانشجو در  101 رشته در حال فعالیت است.

رئیس دانشگاه آزاد ملایر افزود: این واحد دارای 2 رشته دکتری در و 38 رشته کارشناسی ارشد است و مابقی رشته‌های کاردانی و کارشناسی هستند.

وی گفت: دانشگاه آزاد ملایر در دو سایت آموزشی و دانشکده سما همه شرایط مناسب استاندارد برای تحصیلات در ملایر را دارا است.

ملک حسینی گفت: در دانشگاه آزاد ملایر به دنبال ایجاد رشته‌های کاربردی بوده تا دانشگاه به سمت کارآفرینی برود تا بتوان از پتانسیل‌های دانشگاه بخصوص در رشته‌های کارشناسی ارشد و دکتری استفاده شود.

انتهای پیام/

http://dana.ir/1092665
ارسال نظر
نظرات