شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان خوزستان
ساعت: 14:59 منتشر شده در مورخ: 1396/02/19 شناسه خبر: 1102284
وقتی فقط حسن روحانی خوب است؛
تهیه خوراک رسانه‌های ضد انقلاب توسط امنیتی ترین رئیس جمهور ایران
حسن روحانی در ایام انتخابات طوری حرف می‌زند که برای افزایش تحریم‌های حقوق بشری علیه ایران نیازی به گزارش‌های احمدی شهید و دیگر گزارشگران نیاز نیست.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا به نقل از ز رهیاب، حسن روحانی در ایام انتخابات طوری حرف می‌زند که برای افزایش تحریم‌های حقوق بشری علیه ایران نیازی به گزارش‌های احمدی شهید و دیگر گزارشگران نیاز نیست. او می‌گوید اگر دیگران بیایند در پیاده‌روها جدول می‌کشند و نمی‌گذارند مردم با نشاط زندگی کنند. او معتقد است که تنها حامی حقوق زنان در کشور اوست و دیگران مخالف حضور بانوان در جامعه.

 

اما واقعیت چیست؟ چه کسانی امنیتی فکر و عمل می‌کنند و به هر فرصتی به عنوان یک تهدید نگاه می‌کنند و چه کسانی با یک نگاه دقیق تهدیدها را به همراه ظرفیت‌ها می‌بینند و به دنبال تبدیل کردن آنان به فرصتی برای جامعه می‌اندیشند.

 

مقام معظم رهبری در دوره ریاست جمهوری هفتم و هشتم در دیدار با رئیس دولت اصلاحات فرمودند: برخی از آقایانی که امروز دست اندرکار هستندهمان کسانی هستند که سال 63 و 63 در کلاس‌ها دیوار کشیدند و بنده به دستور امام در نماز جمعه گفتم این کار بد است.

 

ایشاند افزودند: من نمی‌دانم که این‌ها چطور 180 درجه عوض می‌شوند، دیوار کشیدن حرف ما نیست، حرف انقلاب نیست.

 

حسن روحانی روز گذشته در همدان اظهار داشت: ملت ما خرداد 92 اعلام کرد که راه حصر و انزوای ایران را نمی‌پذیرد. ملت ایران یکبار دیگر هم اعلام کرد که مسیرش مسیر آزادی است و آن اسفند 94 بود. اردیبهشت 96 هم یکبار دیگر مردم ایران اعلام می‌کنند آنهایی که در طول 38 سال فقط اعدام و زندان بلد بودند، را قبول ندارند.

اینکه روحانی بعد از 4 سال ریاست جمهوری به جای ارائه کارنامه بیاید و بگوید مردم راه آزادی می‌خواهند و شبکه‌های اجتماعی نباید فیلتر شود معنی اش این است که او در این 4 سال نتوانسته به هیچ کدام از وعده‌های اقتصادی خود عمل کند و برای فرار از این وضعیت اقصتادی رو به مسائل اجتماعی آورده است.

اینکه روحانی می‌گوید برخی به دنبال احداث دیوار در پیاده‌روها هستند معنی‌اش این است که او در این 4 سال نه فقط نتوانسته حامی حقوق زنان باشد بلکه حتی در فرودگاه تفلیس دو زن ایرانی را برهنه کردند گامی برای حمایت از حقوق این زنان برنداشته است.

روحانی در حال تغییر صورت مسئله است و این صورت مسئله را به شکلی ناشیانه تغییر می‌دهد؛ وقتی صحبت‌هایی می‌کند مبنی بر اینکه « اردیبهشت 96 هم یکبار دیگر مردم ایران اعلام می‌کنند آنهایی که در طول 38 سال فقط اعدام و زندان بلد بودند، را قبول ندارند» باید بداند که سایت بالاترین و دیگر سایت‌های صهیونیستی تیتر می‌زنند «اعتراف آخوند روحانی به 38 سال زندان و اعدام در نظام ایران».

روحانی در تلاش است که دو قطبی کاذبی بین سیاه و سفید ایجاد کند؛ از یک سو به قالیباف حمله ور می‌شود که وعده یک میلیون ایجاد شغل غیر ممکن است و این وعده به دلیل دور بودن قالیباف از کار اجرایی است ولی از سوی دیگر خودش وعده ایجاد 955 هزار شغل را می‌دهد و می‌گوید این وعده شدنی است چون با کارهای کارشناسی انجام شده است.

از یک سو به رئیسی حمله ور می‌شود که این کاندیدا امنیتی و قضائی است اما به خود نگاهی نمی‌کند که هرچه مسئولیت در این نظام گرفته در مباحث امنیتی بوده است؛ نگاهی نمی‌کند که وزرای راه، کار، ارشاد و نیرویش آدم‌های امنیتی هستند و وزیر اطلاعات او فردی فرهنگی؛ نگاه نمی‌کند حتی مشاور فرهنگی و رسانه‌ای‌ خودش روزی معاون وزیر اطلاعات بوده است.

دو قطبی کاذب روحانی اما با سوال‌های رئیسی و قالیباف ایجاد نمی‌شود چرا که این دو کاندیدا معتقدند حسن روحانی پس از 4 سال ریاست جمهوری باید بیاید و شفاف درباره کارهای خودش حرف بزند، شفاف باید توضیح دهد که چه کاری کرده است و رقیب هراسی کاری پسندیده نیست.

انتهای پیام/

http://dana.ir/1102284
ارسال نظر
نظرات
ناشناس
1396/02/20 - 11:56
پاسخ
روجاني با اينهمه عدم اجراي تهدات از100روزه تا...وايجاد بيكاري ركود و...كانديدا شدنش جز انتحار چيز ديگري نيست و براي قالب كردن خود دست به هر كاري مي زند. وحاضر هزاران نفر را قرباني كند چه برسد به بردن ابروي اسلام ونظام ورهبري وسپاه وبسيج وكانديداها با كدهاي كه ميدهد 38سال اعدام وخفقان .ديواركشي لذا چون باخته مجبور است كوتاه بيايد. نمونه ان را در مناظره ديديم كه از سوي كانديداي به بي عقل وبي صداقت خطاب شد در معدن با فصاحت فراري داده شد در سخنراني هاي تبليغاتي رسوا مي شود ولي حرفي براي گفتن ندارد.وكلمات وجملاتي بعنوان عيب ديگران مطرح مي كند در حالي كه مجري انها خودش يا وزرايش هستند.مانند ديوار كشي بين زن ومرد بيكاري دروغ سركوبگر منتقد واعدام كننده و بدبخت مردم دولت ومجلس تعطيل شده ودر حال تبليغات براي روحاني است.چرا رگ گردن مطهري وصادقي وتوكلي و... از اين همه بي قانوني وتبعيض بيرون نمي زند
rateup 6
ratedown 0
کانال_دانا_داخلی سلام_صفحات_داخلی
Page Generated in 0/0520 sec