شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان تهران
ساعت: 14:59 منتشر شده در مورخ: 1396/02/21 شناسه خبر: 1103742
مهار یک آفتاب پرست توسط ماموران آتش‌نشانی در خانه شهروند رباط کریمی
رئیس آتش‌نشانی آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهر رباط کریم از مهار یک آفتاب پرست در خانه یکی از شهروندان در شهرک فرهنگیان خبر داد و جزئیات آن را بیان کرد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ سید رضا موسوی در گفت‌وگو با  رباط نیوز از مهار یک آفتاب پرست توسط سازمان آتش‌نشانی در خانه شهروند رباط کریمی خبر داد.

وی با بیان این خبر  اظهار داشت: با توجه به اقلیم شهر رباط کریم و تغییرات جوی فصل بهار احتمال وجود گونه‌های زیستی در بافت شهری وجود دارد و شهروندان می‌توانند در صورت مشاهده هر موردی با سازمان آتش‌نشانی تماس برقرار کنند تا مأموران با حضورشان در محل خطر را رفع کنند.

رئیس آتش‌نشانی آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهر رباط کریم گفت: با تماس یکی از شهروندان واقع در شهرک فرهنگیان آفتاب پرست در حیاط این خانه مهار و پس از آن به محل دور از بافت شهری به دامان طبیعت بازگردانده شد.

وی در ادامه خاطرنشان کرد: مهربانی با حیوانات در اصول و مبانی اخلاقی دین اسلام امری نهادینه شده است و معمولاً این جانوران بی آزار هستند و پیش از هرگونه ترس یا آسیب زدن به آنها می توان با تماس با سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی به راحتی هر گونه مشکلی را رفع کرد.

موسوی در پایان افزود: از شهروندان گرامی تقاضا دارم تا در صورت بروز هرگونه حادثه مشابه با ما تماس بگیرند.

انتهای پیام/

http://dana.ir/1103742
ارسال نظر
نظرات
اپارک داخلی