شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان گیلان
ساعت: 14:37 منتشر شده در مورخ: 1396/02/23 شناسه خبر: 1104871
مسئول بسیج دانشجویی پیام نور رشت:
امنیت کشور حاصل پشتیبانی مردم از ولایت است
مسئول بسیج دانشگاه پیام نور رشت، گفت:امروز پشتیبانی مردم از ولایت فقیه علت اصلی امنیت و آرامش کشور ما در منطقه پر آشوب و نا امن است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛به نقل از زیتون خبر،سیدمحمدرضا مومنی در جمع نمازگزاران جمع شهر رودبار،ضمن تبریک ایام ولادت یگانه منجی عالم بشریت حضرت مهدی موعود(عج) اظهار کرد:امروز پشتیبانی مردم از ولایت فقیه علت اصلی امنیت و آرامش کشور ما در منطقه پر آشوب و نا امن است.

وی ادامه داد:مردم کلام هوشمندانه امام خمینی(ره) که فرمود:”پشتیبان ولایت فقیه باشید تا به مملکت شما آسیبی نرسد” را با تمام وجود درک کرده اند.

مسئول بسیج دانشگاه پیام نور رشت بیان داشت:عده ای قصد دارند این امنیت را که برکت خون شهیدان است در تبلیغات خود به عنوان یک دستاورد عملکردی معرفی کنند اما مردم می دانند که پایه و اساس نظام مقدس جمهوری اسلامی مبتنی بر ولایت فقیه است و فرمایشات ایشان راهگشای مسیرهای سخت انقلاب اسلامی بوده و خواهد بود.

مومنی با اشاره به فرمایشات مقام معظم رهبری پیرامون سند ۲۰۳۰ یونسکو در زمینه آموزش و پرورش که به شکل محرمانه و بی سر وصدا پذیرفته شده بود،افزود:رهبر معظم انقلاب در زمینه اجرای این سند هشدار دادند و بر لزوم بررسی و جلوگیری از اجرای آن تاکید کردند.

وی،در بخش دیگری از سخنان خود به امر مهم انتخابات در کشور اشاره کرد و گفت:انتخابات در نظام جمهوری اسلامی رکن اساسی مردم سالاری دینی است که در طول تاریخ انقلاب همواره با حضور باشکوه مردم همراه بوده است.

مسئول بسیج دانشگاه پیام نور رشت تصریح کرد:دشمنان می خواهند به هر طریق ممکن امنیت و سلامت برگزاری انتخابات در کشور را خدشه دار کنند اما ملت همواره نقشه های شوم دشمن را نقش بر آب کرده است.

وی بیان نمود:مسئولان بدانند سخن راندن و همایش برگزار کردن و دستور العمل صادر کردن کافی نیست و ملاک و معیار برای مردم عمل است و پایبندی مسئولین به آنچه می گویند.

انتهای پیام/

http://dana.ir/1104871
ارسال نظر
نظرات
بنر جام جهانی کانال_دانا_داخلی سلام_صفحات_داخلی