شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان گیلان
ساعت: 12:32 منتشر شده در مورخ: 1396/02/24 شناسه خبر: 1105356
رئیس دانشگاه آزاد اسلامی مرکز سیاهکل:
استادان دانش را بصورت عملی و کاربردی به دانشجویان انتقال دهند
مراسم بزرگداشت مقام استاد به مناسبت روز معلم با حضور رئیس، اعضای هیئت علمی، اساتید، دانشجویان و کارکنان دانشگاه آزاد اسلامی مرکز سیاهکل برگزار شد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا به نقل از درسیاهکل، مراسم بزرگداشت مقام استاد به مناسبت روز معلم با حضور رئیس، اعضای هیئت علمی، اساتید، دانشجویان و کارکنان دانشگاه آزاد اسلامی مرکز سیاهکل برگزار شد.

در ابتدای این مراسم دکتر سیروس بیدریغ ضمن عرض تبریک به مناسبت روز استاد و گرامیداشت مقام معلم، اظهار داشت: شهید مطهری دانشمند و فیلسوف بزرگی در عصر ما بود که آثارش می تواند تأثیر بسزایی بر روی جوانان و دانشجویان کشور داشته باشد و آثار وی برای همه دوران ها کاربرد دارد. اساتید می بایست هرچه می توانند آثار این بزرگوار را مطالعه و به دانشجویان منتقل نمایند.

 

وی خاطرنشان کرد: وظیفه ما در دانشگاه؛ آموزش اصولی و ایجاد انگیزه برای کسب دانش و افزایش خلاقیت در دانشجویان است. در حال حاضر بدلیل اینکه داشجویان انگیزه کمتری برای تحصیل دارند، در چنین شرایطی وظیفه استادان بیشتر می شود که هم به دانشجویان انگیزه بدهند و همچنین دانش را بصورت عملی و کاربردی تر به دانشجویان انتقال دهند.

رئیس دانشگاه آزاد مرکز سیاهکل به اهمیت ارتباط صنعت با دانشگاه اشاره کرد و گفت: هرچه فعالیت های پژوهشی در دانشگاه با رویکرد طرح های تحقیقاتی و کاربردی انجام گیرد می تواند باعث اشتغال و رونق تولید و اقتصاد در جامعه گردد.

بیدریغ با اشاره به رحلت آیت الله هاشمی رفسنجانی در سال گذشته، تصریح کرد: حضور تأثیر گذار آیت الله هاشمی رفسنجانی و حمایت همه جانبه از دانشگاه آزاد اسلامی همواره برای ما ملموس بود.
در ادامه این مراسم؛ کمیل کریمی و محمدرضا کاظم پور از اعضای هیئت علمی دانشگاه آزاد اسلامی مرکز سیاهکل، بر محور آموزه های اسلام ناب محمدی(ص) و ذکر احادیث و خاطره مطالبی بیان کردند.

حافظ خوانی توسط دکتر روستایی استاد حوزه ادبیات فارسی و عضو هیئت علمی دانشگاه آزاد اسلامی واحد لاهیجان از برنامه های جالب این مراسم بود که مورد استقبال حاضرین قرار گرفت.

خواندن اشعار گیلکی با تأکید بر هویت فرهنگ بومی در آغاز و پایان اجرا، از بخش های تأثیر گذار این مراسم برنامه بود.
در پایان نیز با اهدای لوح سپاس و هدیه، از استادان منتخب در هریک از گروه های تخصصی و همچنین از پژوهشگر برتر دانشگاه ازاد اسلامی مرکز سیاهکل تقدیر شد.

انتهای پیام/

http://dana.ir/1105356
ارسال نظر
نظرات
کانال_دانا_داخلی سلام_صفحات_داخلی
Page Generated in 0/0292 sec