شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان گیلان
ساعت: 15:40 منتشر شده در مورخ: 1396/02/24 شناسه خبر: 1105887
نامزد شورای شهر ماسال:
شورا باید پاسخگوی مردم باشد/ از حضور خبرنگاران در جلسات شورای آینده استقبال می‌کنم
نامزد شورای شهر ماسال گفت: هر جایی مردم بانی برگزاری جلسه ‍‌ای شوند، استقبال میکنم و برای پاسخ به سوالات مردم و خبرنگاران حضور می یایم.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛مسعود محمدی نامزد شورای شهر ماسال در گفتگو با ماسال نیوز با اشاره به لزوم پاسخگویی به مردم گفت: مطابق قانون شهرداری و شوراها، شورا موظف است کلیه مصوبات خود را به اطلاع عموم برساند. اگر اصل و معیار را بر اساسنامه شوراها و شهرداری بگذاریم، مطابق قانون  شوراها در طول ماه حداقل دو بار و حداکثر چهار بار تشکیل جلسه می دهند.  لذا شایسته است که صورتجلسه ها را با امضای دقیق افراد، در اختیار عموم بگذارد.

محمدی خاطر نشان کرد: اگر مردم بنده را لایق بدانند، چون از نهاد دانشگاه آمده ام و پرسش و پاسخ برای ما تبدیل به یک فرهنگ شده است، همیشه از برگزاری جلسات پرسش و پاسخ استقبال خواهم کرد.

وی افزود: ممکن است داستان تلخ شورای فعلی تکرار شود یعنی نیروی متخصص وارد شورا شود و در اقلیت و حاشیه قرار بگیرد. زیرا در همه شوراها وقتی یک تیم ۳ نفره از جناح فکری خاصی از ۵ نفر عضو شورای منتخب تشکیل شد، عملا ریاست، نایب رئیس و عضو کمیسیون همین ۳ نفرخواهند بود و از دو نفر اقلیت کار خاصی ساخته نیست اما اگر چنین حکایتی برای بنده اتفاق افتد، این قول را می دهم که سکوت نکنم و با مردم سخن بگویم و به اطلاع مردم عزیز ماسال برسانم که در درون شورا چه خبر است.

نامزد پنجمین دوره انتخابات شورای شهر ماسال، ضمن استقبال از حضور خبرنگاران در جلسات شورای پنجم گفت:  خبرنگاران ، نقش دیدبانان را دارند و با نکته سنجی و موشکافی خاصی که دارند، در اطلاع رسانی و پیگیری حقوق مردم در شورا، بسیار تاثیر گذار خواهند بود.

وی در پایان خاطر نشان کرد: هر جایی مردم بانی برگزاری جلسه ‍‌ای شوند، استقبال میکنم و برای پاسخ به سوالات حضور می یایم.

 

انتهای پیام/

 

http://dana.ir/1105887
ارسال نظر
نظرات
کانال_دانا_داخلی سلام_صفحات_داخلی
Page Generated in 0/0315 sec