شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان گیلان
ساعت: 16:09 منتشر شده در مورخ: 1396/02/26 شناسه خبر: 1107481
رئیس ستاد قالیباف در انزلی:
تصمیم قالیباف جهاد در راه خدا بود/سربازوار برای پیروزی رئیسی تلاش می کنیم
حمید زین العابدین پور گفت: آقای قالیباف بر روی نفس خود پا گذاشت و با انصراف از انتخابات ریاست جمهوری تصمیمی گرفت که مصداق بارز جهاد در راه خدا بود.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ رییس ستاد محمدباقر قالیباف پس از کناره گیری این نامزد ریاست جمهوری به نفع سید ابراهیم رئیسی در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری افق انزلی  با اشاره به اهمیت تصمیم این نامزد انتخابات ریاست جمهوری اظهار کرد: بر اساس آیه شریفه ” وَالَّذینَ جاهَدوا فینا لَنَهدِیَنَّهُم سُبُلَنا ۚ وَإِنَّ اللَّهَ لَمَعَ المُحسِنینَ” تصمیم آقای قالیباف مصداق بارز جهاد در راه خداست.

حمید زین العابدین پور با تاکید بر اینکه امروز میدان نبرد با دشمن در عرصه دیگری است، افزود: آقای قالیباف نشان دادند همچون زمان دفاع مقدس پای آرمانهای نظام ایستاده اند.

وی با اشاره به میزان رای بالای محمد باقر قالیباف در نظرسنجی‌های انتخاباتی افزود: کناره گیری آقای قالیباف با وجود اقبال بسیار برای ریاست جمهوری، نشان داد که حب قدرت و جاه و مقام در وجودش جایگاهی ندارد و با پا گذاشتن بر روی نفس خود به همگان ثابت کرد که دوست دار واقعی انقلاب است.

زین العابدین پور با بیان اینکه دوران انقلابی گری به پایان نرسیده است، تصریح کرد: ما فعالان و اعضای ستاد محمد باقر قالیباف، در راستای دفاع از آرمانهای انقلاب به صورت سرباز وار آماده فعالیت در ستاد سید ابراهیم رئیسی هستیم.

رییس ستاد محمد باقر قالیباف وحدت کلمه را در بین نیروهای انقلابی رمز موفقیت در انتخابات پیش رو دانست و خاطرنشان کرد: بنده معقتدم که اکنون نیروهای انقلابی و دوست داران نظام مقدس جمهوری اسلامی پیش از هر زمان دیگری برای تحقق آرمانهای انقلاب با یکدیگر متحد هستند.

http://dana.ir/1107481
ارسال نظر
نظرات
بنر جام جهانی کانال_دانا_داخلی سلام_صفحات_داخلی