شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان گیلان
ساعت: 19:27 منتشر شده در مورخ: 1396/02/27 شناسه خبر: 1108205
بیژن شعبانی نامزد شورای شهر شاندرمن:
سند پارک جنگلی باطل شده بود اما با پیگیری ما دوباره ثبت شد
نامزد شورای شهر شاندرمن گفت:اگر خدمتگذار شما باشم سه طرح را پیگیر خواهم بود. پیگیری پارک جنگی، استخر پشت مدرسه دارالزهرا و بنای ساختمانی در شان مردم شاندرمن به عنوان ساختمان شهرداری.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از ماسال نیوز؛ بیژن شعبانی نامزد شورای شهر شاندرمن در سخنرانی عمومی عصر دیروز گفت: دستان پینه بسته شما نشان از مردانگی و غیرتتان دارد. خدا را شاکرم که این فرصت را در اختیارم گذاشت که با شما سخن بگویم و درس پس بدهم.

وی افزود:  همه شما این خادمتان را می شناسید چرا که چهارمین باری است که در این جایگاه حضور یافته ام. امروز آمده ام بگویم بعد از ۴ سال چه کرده ایم. خدارا شاکریم که در پیشگاه شما و خدا روسیاه نیستیم. آمده ایم بگوییم اگر شما به ما اعتماد کردید ما هم تمام سعیمان را کردیم تا شهرمان را ارتقا بدهیم.

 

شعبانی با اشاره به پارک جنگلی اظهار داشت: در زمانی که ما شروع به کار کردیم ۵ نفر عضو شورا  به همراه شهردار رفتیم برای چالوس. آنجا منابع طبیعی گفت پارک جنگلی شاندرمن دیگر باطل شده است. با تمام تلاشمان دوباره توانستیم بعد از چند سال پیگیری پارک جنگلی ۲۶ هکتاری را به نام شهر شاندرمن ثبت کنیم. سند پارک جنگلی هم اینجاست. افرادی که می گویند حافظه من کم است من دستانشان را می بوسم اما دوستان! شما کم کاری کردید. سند پارک جنگلی را پیگیری نکردید و باطل شده بود اما ما رفتیم دنبالش. ۱۳ مهر ۹۵ سند پارک به نام شاندرمن خورده شد.

وی خاطر نشان کرد: در مورد زباله هم برخی می گویند بوی زباله شهر را گرفته است. الان وضعیت زباله ما از شاندرمن خارج می شود. در تاریخ ۱۵ / ۵ / ۹۳  قرارداد بشته شد و تنها شهری هستیم که در غرب گیلان موفق شدیم زباله را از شهر خارج کنیم و طی قرارداد بدهیم برای سراوان. نامه اش هم موجود است هر کس خواست بیاید تقدیمش کنم.

عضو شورای شهر شاندرمن گفت: برخی اشکالاتی می‌گیرند مثل اینکه میدان را لوزی ساخته اند! ما که مهندسی خوانده ایم این را بیضی می شناسیم. درباره نیروی گریز از مرکز صحبت می‌کنند! این رشته تخصصی ماست اگر توانستند این گریز از مرکز را تعریف کنند من از تدریس دانشگاه استعفا می دهم!

شعبانی با اشاره به اینکه من ادعای سواد ندارم و هرچه می دانم از همین معلم ها یاد گرفته ام، گفت: ما همه کوچه های شهر را در این ۴ سال حداقل یک بار شن ریزی کردیم. معابر زیادی را بازگشایی کردیم. فرش موزاییک سطح شهر را دیده اید. باز ادامه خواهد داشت. گارد ریلی که به سمت ماسال بود را برداشتیم و بلوار زدیم. ورودی های سطح شهر را به آخر محدوده شهری رساندیم. فقط یک پروژه به سمت پونل خودش شاهکار است. دست مردم دلیجان را بخاطر همکاری برای توسعه شهری می بوسم.

وی ادامه داد: طرح جامع شهر بازبینی شد. قبلا زمین هایی که مردم می‌خواستند سرمایه گذاری کنند کم بود. زمین های تفکیکی نبود. ما اولین کاری که کردیم مردم را خواستیم و زمین داران را آوردیم و زمین های زیادی را تفکیک کردیم. الان اگر کسی بخواهد منزلی بسازد زمین های تفکیکی بسیاری وجود دارد.

نامزد شورای شهر شاندرمن خاطر نشان کرد: اگر خدمتگذار شما باشم سه طرح را پیگیر خواهم بود. پارک جنگی که میتواند شاندرمن را به یکی از شهرهای زیبا و توریستی شمال تبدیل کند. استخر پشت مدرسه دارالزهرا را بنا خواهیم کرد و وعده آخر زمینی است که متعلق به شهرداری است. در آن ساختمانی در شان مردم شاندرمن به عنوان ساختمان شهرداری بنا خواهد شد.

شعبانی در پایان گفت: نیامده ام اینجا رای گدایی کنم. اگر بنده را لایق می دانید که خدمتگذار شما باشم رای بدهید و گر نه به لایق تر از من و توانمندتر از من رای بدهید.

انتهای پیام /

 

http://dana.ir/1108205
ارسال نظر
نظرات
کانال_دانا_داخلی سلام_صفحات_داخلی
Page Generated in 0/0395 sec