شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان خراسان جنوبی
ساعت: 21:06 منتشر شده در مورخ: 1396/02/27 شناسه خبر: 1108389
نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی:
لزوم توجه به فرصت انتخابات/سرنوشت مردم باید به دست بهترین فرد بیفتد
نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی گفت: جمعه ای که در پیش رو داریم مصادف با برگزاری انتخاباتی مهم وسرنوشت ساز برای کشور است، انتخابات فرصت است و توجه به آن خیلی مهم است که باید به انتخابات به عنوان یک فرصت توجه زیادی شود.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از خاورستان، نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی طی پیامی به مسائل مهمی در زمینه حضور مردم در انتخابات ریاست جمهوری و شوراهای اسلامی شهر و روستا اشاره کردند.

متن پیام آیت الله سید علیرضا عبادی نماینده معزز ولی فقیه در خراسان جنوبی به شرح زیر می باشد:

با سلام به مردم عزیز؛ جمعه ای که در پیش رو داریم مصادف با برگزاری انتخاباتی مهم وسرنوشت ساز برای کشور است، انتخابات فرصت است و توجه به آن خیلی مهم است که باید به انتخابات به عنوان یک فرصت توجه زیادی شود.

در گذشته چنینی فرصت هایی در اختیار مردم نبود و ناکارآمدترین مدیران که می‌آمدند و باید مردم آنها را خواه یا ناخواه قبول داشته و تحمل می‌کردند و تا آخر عمر و یا تا وقتی تاریخ مصرف استعماری آنها تمام می شد.

ناصرالدین شاه قاجار که ناکارآمدترین پادشاه کشور ایران بود به مدت 50 سال که در آن مقطع بیش از هر مقطعی کشور نیاز به جهش داشت فرصت ها را سوخت، بعدها رضاخان تا هر جا که برای استعمار نوکری داشت، نگهش داشتند و در آن فرصت هر چه توانست ظلم کرد.

در زمان های گذشته از پادشاه تا کدخدا را  از بیرون کشور هدایت و انتخاب می‌کردند و کاری از دست مردم بر نمی‌آمد، در گذشته مردم هیج دخالتی در انتخاب شاه و حتی کدخدای خود نداشتند، اما امروز با کارشناسی های درست مردم برای خود رئیس و برای آینده خود انتخاب می‌کنند که باید قدر این فرصتهای فراهم شده را به خوبی بدانیم.

مردم با انتخاب خود سرنوشت آینده را رقم می‌زنند اما در این فرصت دو زاویه وجود دارد که باید این دو زاویه را در نظر بگیریم، یکی از آن زاویه‌ها، زاویه خارجی است که حضور گسترده مردم، که در هر صحنه‌ای مردم حضور داشته و حضور سبب یاس و نابودی دشمنان که طمع کردند شده؛ و زاویه دوم در بخش داخلی و انتخاب اصلح است.

اگر بنا است با سرانگشت مردم مدیریت کشور و سرنوشت مردم در آینده به دست کسی بیفتد، او باید بهترین باشد و در این باب معیارها در نظر گرفته و مشورتهای صحیحی در نظر بگیریم،اگر مشورتها علمی باشد همه یک حرف میزنند، دیدگاه‌ها اگر کارشناسی شده باشد مردم به یک نفر خاص توجه پیدا میکنند، انسان شایسته در معیارهای مشخص است، دور دوم نیاز نیست؛ زیرا از سرمایه مردم خرج می‌شود و وقت گیر می‌شود، فرصت باقی مانده مشورت ها طوری باشد که نظر بر یک فرد باشد تا در یک مرحله مسئله حل شود.

مجموعه دست اندرکاران زحمت بیشتر و نه خرجی از بیت المال و مردم هزینه میشود، و نه در چشم بیگانگان می شود و مسلم است کسی که میخواهد انتخاب شود با رای بالا باشد دنیا روی او حساب بیشتر باز وکارآیی او در سطح بین الملل بیشتر می شود.

بار دیگر بر مردم سلام می کنیم و انشاالله به آنچه که موجب رضایت حضرت مهدی(عج) وخرسندی رهبر معظم انقلاب می شود عمل خواهد شد.

نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی
سید علیرضا عبادی

انتهای پیام/

 

http://dana.ir/1108389
ارسال نظر
نظرات
کانال_دانا_داخلی سلام_صفحات_داخلی
Page Generated in 0/0464 sec